کد خبر: ٧١٠١٩/ ١٤:٠٣ - سه شنبه ٤ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 241
چاپ
ارسال به دوست
تست اجرای کارگروه اجرا و سخنوری کانون رسانه پزشکی برگزار شد
کانون دانشجویی رسانه پزشکی، تست اجرای کارگروه اجرا و سخنوری را در مرکز پژوهش های علمی دانشجویان و در حضور داوران دانشجویی این کانون برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، کانون دانشجویی رسانه پزشکی پس از برگزاری کارگاه های آموزشی اجرا و سخنوری در دو سطح مقدماتی و پیشرفته در تابستان سال جاری، به برگزاری تست اجرا از علاقه مندان به این حوزه پرداخت و مخاطبان خود را در سه حیطه سخنرانی با آمادگی قبلی، سخنرانی بداهه و متقاعد سازی محک زد.
 این جلسه 3 ساعته که با حضور مدرسان و داوران دانشجویی سپیده صفاوردی خان، فاطمه خرسند و داریوش چیوایی برگزار شد، شرکت کنندگان را در حیطه های مختلف به چالش کشید و توانایی آنان را سنجید.
گفتنی است از میان شرکت کنندگان در این رقابت، 2 نفر برگزیده خواهند شد که اسامی آنان از طریق کانال تلگرامی این کانون tumsmedia@ اعلام و با آنان تماس گرفته خواهد شد.
توضیح اینکه، کارگاه های اجرا و سخنوری برای دانشجویان ساکن شهرستان و دانشجویان ورودی جدید در پاییز سال جاری به صورت مجدد برگزار و از میان علاقه مندان به منظور تشکیل هسته اصلی مجریان دانشجویی دانشگاه، آموزش های قوی تر و تقویت ایشان، تست اجرا به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • کانون رسانه پزشکی
  • مدیریت هنری و فوق برنامه
  • تست اجرا
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد