کد خبر: ٧١٠٢٥/ ١٤:٤٧ - سه شنبه ٤ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 491
چاپ
ارسال به دوست
برگزاری آزمون کمک پرستاری در معاونت درمان دانشگاه
جذب و به‌کارگیری کمک پرستار در بیمارستان‌های دولتی تابعه دانشگاه از طریق مصاحبه تخصصی در مدیریت امور پرستاری دانشگاه انجام شد.

گالری عکس

سه‌شنبه 4 مهر 96 مدیریت امور پرستاری دانشگاه اقدام به برگزاری مصاحبه تخصصی کمک پرستاری از میان متقاضیان این رشته کرد.
دکتر وسکویی مدیر امور پرستاری دانشگاه در این خصوص گفت: با توجه به نیاز بیمارستان‌های تابعه دانشگاه به نیروی کمک پرستاری بر آن شدیم فراخوان جذب نیروهای یادشده را در سایت دانشگاه اعلام و برای برگزاری مصاحبه تخصصی از متقاضیان برنامه‌ریزی کنیم.
در همین راستا 108 تن از متقاضیان رشته کمک پرستاری از طریق سایت ثبت‌نام کردند و پس از نوبت‌دهی تلفنی از سوی مدیریت امور پرستاری صبح و عصر امروز از شرکت‌کنندگان مصاحبه تخصصی صورت گرفت.
وی محورهای این مصاحبه را شامل: داشتن سلامت جسمی و روانی افراد، رعایت بهداشت فردی، بررسی نحوه برقراری ارتباط با بیمار، تست هوش، میزان آشنایی با سلسله‌مراتب بیمارستانی و جایگاه شغلی کمک پرستاری و درنهایت سؤالات علمی مرتبط با شغل و بر اساس شرح وظیفه خواند و در پایان افزود: افراد شرکت‌کننده بر اساس امتیاز کسب‌شده رتبه‌بندی و به مدیریت توسعه و سرمایه نیروی انسانی دانشگاه اعلام می‌شوند.
عکس و خبر: باهو      

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • برگزاری آزمون کمک پرستاری
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/08/07 3:0
0
0
باسلام و خسته نباشید.نتایج ازمون کمک بهیاری در تاریخ 4 مهرماه چه روزی اعلام میشود.1 ماه از زمان برگذاری ازمون گذشته ولی هیچ جوابی اعلام نشده است. وحید حسن ابادی
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد