کد خبر: ٧١٢٢٦/ ١٢:٣٦ - يکشنبه ١٦ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 351
چاپ
ارسال به دوست
ثبت نام چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا تمدید شد
با توجه به درخواست دانشجویان متقاضی ثبت نام در چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا برای افزایش مهلت جمع آوری مستندات، پس از جلسه مسئولان دبیرخانه اجرایی جشنواره، مهلت ثبت نام و ارسال مدارک تا روز شنبه 22 مهرماه 96 تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، با توجه به درخواست دانشجویان متقاضی ثبت نام در چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا برای افزایش مهلت جمع آوری مستندات، پس از جلسه مسئولان دبیرخانه اجرایی جشنواره، مهلت ثبت نام و ارسال مدارک تا روز شنبه 22 مهرماه 96 تمدید شد.
بر اساس این گزارش، استقبال و مشارکت دانشجویان مطابق سه دوره گذشته جالب توجه است و دبیرخانه اجرایی به منظور فراهم آوردن امکان شرکت دانشجویان بیشتر و ارائه تمامی مستندات از سوی ایشان، مهلت فراخوان را تمدید کرد.
این گزارش می افزاید، چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا صرفا برای دانشجویان ایرانی و بین المللی دانشگاه برگزار و دانشجویان تمامی مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری عمومی، دکتری تخصصی، دستیاری و فلوشیپ می‌توانند با توجه به اهداف و محورهای جشنواره در آن شرکت کنند و دانشجویان تا 22 مهرماه فرصت دارند با مراجعه به نشانی الکترونیکی جشنواره http://avicennastu.tums.ac.ir در چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا ثبت نام و مدارک خود را ارسال کنند و فرآیند داوری نیز در آبان ماه پایان می یابد.
این گزارش حاکیست، هدف جشنواره دانشجویی ابن سینا شناسایی و معرفی فعالیت های برتر دانشجویی در حیطه های مختلف است و همچنین در این جشنواره دانشجویان ارائه دهنده خدمات سلامت با کیفیت مطلوب و دانشجویان حائز رتبه در مسابقات و جشنواره های معتبر شناسایی و از آنها قدردانی می شود.
از دیگر محورهای جشنواره فعالیت های اجتماعی و نوع دوستانه دانشجویان است همچنین الگوهای مناسب و موفق به دانشجویان نیز در این جشنواره ارائه می شود. شناسایی و قدردانی از دانشجویان موفق در حیطه های مختلف، جلب توجه دانشجویان به درستکاری، سخت کوشی و چند بعدی بودن، معرفی دانشجویان برتر، جلب توجه و حمایت اعضای هیات علمی به فعالیتهای متنوع آنان و ایجاد روحیه رقابت سازنده بین دانشجویان، اساتید ایشان و دانشکده ها از دیگر اهداف این جشنواره است.
توضیح اینکه، بخش های این دوره از جشنواره شامل آموزشی، پژوهشی، تعهد حرفه ای، قرآن و عترت، هنری - ادبی، اجتماعی،ورزشی و دانشجوی نمونه و جامع جشنواره است و بمنظور آشنایی با بخش ها و موضوعات جشنواره، کانال تلگرام جشنواره دانشجویی ابن سینا به آدرس https://telegram.me/avicennastu  تشکیل و دانشجویان دانشگاه می توانند با عضویت در این کانال از اخبار پیرامون جشنواره اطلاع یابند.
دبیرخانه چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا از تمامی دانشجویان متقاضی شرکت در جشنواره درخواست کرد از زمان تمدید شده استفاده مفید را ببرند و ارسال مدارک خود را به روزها و ساعت های پایانی ثبت نام موکول نکنند.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا
  • تمدید مهلت ثبت نام
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد