کد خبر: ٧١٣٤٩/ ١٣:٠١ - چهارشنبه ١٩ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 645
چاپ
ارسال به دوست
عیادت جمعی از ورزشکاران ملی کشور از بیماران بستری در بخش خون و انکولوژی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
بخش خون و انکولوژی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) سه‌شنبه 18 مهر 96 میزبان چند تن از ورزشکاران نیکوکار و شاخص فوتبال ازجمله کریم باقری، بهزاد غلامپور، محمد محمدی و محمدرضا اخباری بود.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خخمینی (ره)، مهرورزی، نمایش عطوفت و همبستگی عاطفی به بیماران صعب‌العلاج یعنی کمک به بهبود ایشان به توان دو.
بخش خون و انکولوژی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) سه‌شنبه 18 مهر 96 میزبان چند تن از ورزشکاران نیکوکار و شاخص فوتبال ازجمله کریم باقری، بهزاد غلامپور، محمد محمدی و محمدرضا اخباری بود.
این ورزشکاران با حضور در بین بیماران بستری در بخش خون و انکولوژی روحیه‌ای مضاعف به ایشان بخشیدند. دراین‌بین حضور بهزاد غلام پور دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال کشورمان همراه با فرزندش که به‌تازگی از سرطان رهاشده است جلب‌توجه می‌کرد. این ورزشکاران با یکرنگی و همدلی در میان بیماران حاضرشده و به درخواست‌های مکرر ایشان برای عکس و امضا باروی خوش پاسخ مثبت می‌دادند.
در ابتدای این بازدید دکتر صفایی رئیس بخش خون به میهمانان خوشامد گفت و در ادامه دکتر شاهی عضو هیئت‌علمی گروه خون و انکولوژی در مورد بیماری‌های خونی از قبیل هموفیلی و سرطان‌های خون توضیحاتی ارائه داد.
در حاشیه عیادت از بیماران، این چهره‌های ورزشی محبوب، علاوه بر تقدیر از زحمت گروه‌درمانی و پرستاری بخش و بیمارستان، از نیاز ملموس برای جذب حمایت‌های مردمی جهت حمایت‌های اجتماعی_ اقتصادی از مبتلایان به این دسته از بیماری‌ها و توسعه زیرساخت بیمارستان‌های آموزشی با کمک نیکوکاران سلامت را سخن گفتند.
در انتهای مراسم این قهرمانان ملی امضای خود را برای نمایش در بخش به‌منظور تقویت روحیه مراجعین و جلب حمایت نیکوکاران تقدیم به بیماران بستری، نجات‌یافتگان از سرطان در این بخش و خانواده‌های ایشان کردند.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد