کد خبر: ٧١٥٩٢/ ٠٩:٢٠ - سه شنبه ٧ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 203
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
گفت‌وگو با برگزیدگان سومین جشنواره دانشجویی ابن‌سینا
پیرمحمدزاده: رمز موفقیت خود را ثابت‌قدم بودن در هدف میدانم
پیمان پیرمحمدزاده برگزیده سومین جشنواره دانشجویی ابن‌سینا، پیشنهاد داد، امتیازات خاصی از قبیل امکان ادامه تحصیل برگزیدگان در مقاطع بالاتر بدون آزمون، به جوایز برگزیدگان اضافه شود.

دانشگاه علوم پزشکی تهران به‌منظور حمایت و تشویق فعالیت‌های ارزشمند دانشجویان، چهارمین جشنواره دانشجویی ابن‌سینا را با شعار دانشجو، نشاط، تعالی و آرمان‌گرایی 14 آذر 96 برگزار خواهد کرد.
این جشنواره صرفاً برای دانشجویان ایرانی و بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود و دانشجویان تمامی مقاطع تحصیلی اعم از کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترای عمومی، دکترای تخصصی، دستیاری و فلوشیپ می‌توانند با ارائه مستندات خود در محورهای مختلف آن شرکت کنند.

برای آشنایی بیشتر دانشجویان با این جشنواره، روابط عمومی دانشگاه با برگزیدگان سومین دوره گفت‌وگو کرد که در ادامه می‌خوانید:


 لطفاً خودتان را به‌طور کامل معرفی کنید و بفرمایید در چه حیطه‌ای از جشنواره برگزیده شدید؟
پیمان پیرمحمد زاده دانشجوی رشته پرستاری هستم بنده برگزیده سومین جشنواره ابن‌سینا در قسمت ورزشی شدم. 

فکر می‌کنید چه عواملی در موفقیت شما نقش داشته و رمز موفقیت خود را در چه می‌دانید؟
من از هشت‌سالگی ورزش کشتی را آغاز کردم و همان‌طور که اطلاع دارید رشته کشتی ورزش بسیار سنگینی است، اما با تلاش و کوشش فراوان توانستم به نتایج قابل قبولی در دوران  نوجوانانی و جوانانی برسم. متأسفانه آسیب‌دیدگی متداول باعث شد چندین سال وقفه در تمرینات و مسابقات کشتی بنده به وجود آید. این اتفاق باعث نشد که بنده از قهرمانی در کشتی ناامید شوم. توکل به خدا، آموزش صحیح، تلاش و پشتکار، ایمان به خود و بودن بستر مناسب جهت پیشرفت عواملی بود که باعث شد بنده به این موفقیت دست‌یابم. من رمز موفقیت خود را ثابت‌قدم بودن در هدف میدانم، از کودکی در رشته کشتی فعالیت داشتم و سختی‌ها، شکست‌ها و آسیب‌دیدگی‌های فراوانی را متحمل شدم اما امید و ثابت‌قدمی در هدفم باعث شد بالاخره به هدفی که می‌خواستم دست‌یابم.

جشنواره دانشجویی ابن‌سینا را چطور ارزیابی می‌کنید و چه پیشنهادی برای بهتر شدن آن دارید؟
جشنواره فوق‌العاده بود فقط در صورت امکان اگر امتیازات خاصی از قبیل امکان ادامه تحصیل برگزیدگان در مقاطع بالاتر بدون آزمون به جوایز  برگزیدگان اضافه شود موجب افزایش چشمگیر در تعداد و بالا رفتن سطح رقابت شرکت‌کنندگان در این جشنواره خواهد شد.

چه توصیه‌ای به  دانشجویانی که تازه می‌خواهند در مسیر پیشرفت و موفقیت قدم بگذارند دارید؟
بنده تجربه زیادی ندارم که بخواهم توصیه خاصی به دانشجویان عزیز داشته باشم به نظر بنده تمام دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران افراد موفقی هستند که در بهترین دانشگاه ایران در حال تحصیل می‌باشند و برای کسب موفقیت‌های بیشتر حداقل در یک زمینه‌ای که توانایی دارند فعالیت داشته باشند و دانشگاه بهترین فرصت برای فعالیت در زمینه‌های مختلف است و خداروشکر در دانشگاه تهران این بستر فراهم است.

خبرنگار: نسیم اخگر

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد