کد خبر: ٧٢٣٩٢/ ٠٨:٥٤ - سه شنبه ٣٠ آبان ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 2437
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
دور دوم کارگاه آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی (TOT) در دانشگاه آغاز شد
دور دوم کارگاه آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی کشور (TOT) با حضور مدیران بیمارستان‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی آغاز شد.

گالری عکس
دور دوم کارگاه آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی کشور (TOT) صبح دوشنبه 29 آبان 96 با حضور مدیران بیمارستان‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی، علوم بهزیستی، مازندران، زنجان، سمنان و رشت در سالن G6 ستاد مرکزی دانشگاه آغاز بکار کرد.
دکتر نمازی مدير توسعه سازمان و سرمايه انساني دانشگاه در حاشیه این کارگاه آموزشی، گفت: دومین دور برنامه آموزشی مدیران بیمارستانی (TOT)با سرگروهی دانشگاه تهران آغاز بکار کرد که در دور اول هفت ماژول و در این دوره با هماهنگی وزارت بهداشت، در اولین روز کارگاه ماژول اول به‌عنوان مدیریت بحران برگزار می‌شود.
وی افزود: این کارگاه با محورهای اهمیت و ضرورت مدیریت خطر حوادث و بلایای بیمارستانی، اصول و مفاهیم پایه مدیریت خطر حوادث و بلایا، نحوه برنامه‌ریزی بیمارستانی در حوادث و بلایا، تریاژ بیمارستانی در حوادث و بلایا، معرفی ابزار ارزیابی مخاطرات و تهدیدات توسط اساتید به‌صورت کارگاهی و عملی آموزش داده خواهد شد و بازدیدهایی نیز از بعضی مراکز درمانی انجام خواهد شد.
این کارگاه سه‌روزه تا پایان روز 2 آذر 96 ادامه خواهد داشت.
خبرنگار وعکاس: نسیم اخگر

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد