کد خبر: ٧٢٤٢٥/ ٠٩:٣٠ - چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 343
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان سینا
عیادت رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از مجروحان زلزله غرب کشور در بیمارستان سینا
سيد پرويز فتاح در ديدار از مجروحان زلزله غرب کشور از خدمات درماني بيمارستان سينا قدرداني کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، پنجشنبه 25 آبان ماه سال 96 از مجروحان زلزله غرب کشور در بیمارستان سینا عیادت کرد.
در دیدار از مجروحان غرب کشور، دکتر غلامرضا پورمند، رئیس بیمارستان سینا، سید پرویز فتاح را همراهی نمود و از آخرین اقدامات درمانی و امدادرسانی که توسط این مرکز برای مجروحان انجام شده، توضیحاتی را بیان داشت.
دکتر پورمند با بیان اینکه از همان ساعات اولیه انتقال مجروحان به این مرکز، اقدامات درمانی و امدادرسانی لازم برای مجروحان صورت گرفته است، گفت: خوشبختانه پس لرزه های زلزله آسیب جدی وارده نکرده و احتمال اینکه مجروحان جدیدی به این مرکز درمانی ارجاع داده شود کم است. ایشان در ادامه افزود: این مرکز ضمن درمان جسمی مجروحان با توجه به آسیب های روحی وارده شده به این عزیران انجام مشاوره های لازم روانپزشکی را نیز در پروسه درمان در دستور کار خود قرار داده است.
ایشان در خصوص فعالیت هایی که در زمینه امدادرسانی به مجروحان حادثه شده است، تصریح کرد:  همراهان مجروحان بستری در این مرکز با حمایت دانشگاه علوم پزشکی تهران، اسکان داده شده اند.
سید پرویز فتاح، ضمن تقدیر از همکاران و کادر بیمارستان سینا بیان داشت: در دیدار از مجروحان حادثه، چیزی جزء ابراز رضایت از کادر درمانی بیمارستان سینا نشنیده ایم و این جای قدردانی از خدمات این مرکز را دارد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد