کد خبر: ٧٢٤٢٨/ ٠٩:٥٢ - چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 375
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان رازی
کنگره بین المللی سالیانه پوست رازی
کنگره بین المللی سالیانه پوست رازی آغاز به کار کرد
کنگره سه روزه بین‌المللی سالیانه پوست رازی و سومین کنگره دستیاری پوست برگزار شد.

گالری عکس

 به گزارش روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی پوست رازی، کنگره سه روزه بین‌المللی سالیانه پوست رازی روز چهارشنبه اول آذر 96 آغاز بکار کرد.
در حاشیه کنگره دکتر مریم غیاثی دبیر علمی کنگره، مدیر گروه پوست و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفت و گویی با روابط عمومی بیمارستان رازی به تشریح عملکرد کنگره پرداخت و اظهار داشت: این کنگره همانند سال‌های گذشته طوری طراحی‌شده که موضوعات جالب و متعددی ازدرماتولوژی بالینی، جراحی و لیزر و زیبایی در غالب سخنرانی موردبحث قرار خواهد گرفت و برای این سخنرانی‌ها از سخنرانان داخلی و خارجی استفاده‌شده است. دبیر علمی کنگره بخش دستیاری کنگره را بخش های ویژه کنگره دانست و خاطر نشان کرد: بخش ویژه‌ای در این کنگره برای سومین سال متوالی در کنگره پوست بیمارستان رازی خواهیم داشت که بخش دستیاری کنگره است. به این صورت که در این بخش تعدادی از مقالاتی که توسط دستیاران پوست از قبل برای کنگره ارسال‌شده، تعدادی از مقالات برتر انتخاب می‌شوند و به‌صورت سخنرانی ارائه خواهد شد و در پایان به سخنرانی‌های برتر این دستیاران هم جوایزی اهدا خواهد شد.
وی افزود: سخنرانی و پانل‌ها و کنگره دستیاری صبح تا بعدازظهر اجرا خواهد شد و در عصر هرروز مانند هرسال workshop های جالب و متعددی خواهیم داشت. امسال موضوعات workshop ها درموسکوپی، درماتوپاتولوژی، ترمیم زخم، کاشت مو در اسکار و همچنین موضوعات کاسمتیک مثل تزریق، ژل و نخ خواهد بود. این کارگاه‌ها اکثراً توسط اساتید خارجی و تعدادی توسط اساتید داخلی برگزار خواهد شد. دکتر غیاثی در ادامه به تشریح بخش ارائه پوستر پرداخت و تصریح کرد: در کنار کنگره بخش ارائه پوستر خواهیم داشت که در این بخش مقالات ارسالی توسط شرکت‌کنندگان که از قبل ارسال‌شده است توسط برگزارکنندگان موردبررسی قرار می‌گیرند و مقالات مناسب‌تر اجازه ارائه در کنگره به‌صورت پوستر خواهند گرفت. همین‌طور از دو پوستر برتر هم در پایان کنگره تقدیر خواهد شد. دبیر علمی کنگره در پایان اشاره به دستاوردهای جدید در این کنگره کرد و افزود: برای اینکه کنگره خیلی به‌روز (up to date) باشد و دستاوردهای جدید بین‌المللی را بتوانیم ارائه کنیم، در این راستا هم از اساتید خارجی و هم اساتید داخلی دعوت کردیم حضور پیدا کنند. خدا را شکر اساتیدی در بیمارستان رازی و در کشورمان داریم که دقیقاً منطبق و مطابق با اساتید خارج از کشور دارای علم روز هستند و می‌توانند در کنگره ارائه دهند و یکی از جنبه‌هایی که همیشه موردتوجه کنگره بیمارستان رازی می‌باشد و شرکت‌کنندگان همیشه به این مورد اذعان می‌کنند این است که مطالبی که ارائه می‌شود دقیقاً مبتنی بر آخرین پیشرفت‌هایی است که در علم درماتولوژی در جهان صورت گرفته است. امیدواریم امسال هم مانند سال‌های قبل، استقبال و حضور شرکت‌کنندگان چشمگیر باشد، زیرا یکی از دلایلی که برگزارکنندگان کنگره را دلگرم به تلاش می‌کند استقبال شرکت‌کنندگان است.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد