کد خبر: ٧٢٤٢٩/ ١٠:٢٠ - چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 412
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان شریعتی
جلسه هیئت‌رئیسه بیمارستان شریعتی برگزار شد
اعضای شورای معاونان و هیئت ریسه بیمارستان شریعتی در دفتر ریاست این مرکز تشکیل جلسه دادند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، این جلسه با حضور دکتر سروش رئیس بیمارستان شریعتی چهارشنبه یکم آذر 96 تشکیل شد. دکتر علی عسگری معاون درمان، دکتر موافق معاون پژوهشی، دکتر فاتحی معاون آموزشی، دکتر مصطفی صادقی متخصص بیهوشی، دکتر جعفری مدیر درمان، دکتر پور غریب رئیس واحد تحقیق و توسعه و مهین سعیدی مدیر پرستاری بیمارستان شریعتی در این جلسه حضور داشتند.
در این جلسه اعضا با بررسی وضعیت اورژانس درباره راهکارهای ارتقای خدمات در این بخش تبادل‌نظر کردند. دکتر سروش با اشاره به ارائه راهکارهای عملی خواستار گفت: با تشکیل اتاق فکر در معاونت درمان و مدیریت برای بهتر شدن فرایندها می‌توان ایده‌های جدید را بررسی کرد. همچنین عملکرد بیمارستان در حادثه زلزله اخیر غرب کشور ازجمله اعزام گروه‌های امدادی در روز نخست پس از حادثه بررسی شد. در این جلسه دکتر سروش با تأکید بر مستندسازی اقدامات، از پزشکان و پرستاران این مرکز که داوطلبانه به مناطق زلزله‌زده اعزام شدند و تمامی همکارانی که در خارج ازنوت کاری همکاری کردند، قدردانی کرد.
همچنین هیئت‌رئیسه بیمارستان شریعتی بخشی و اعضای هیئت‌علمی گروه جراحی بیمارستان شریعتی بخشی از درآمد خود را برای کمک به زلزله‌زدگان اهدا کردند.

خبر: معصومی فرد
عکس: ولی الهی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد