کد خبر: ٧٢٤٣٢/ ١٠:٤٣ - چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 333
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان روزبه
برگزاری سمپوزیوم یکروزه مداخلات ورزشی در بیماران روانپزشکی با تاکید بر سندرم متابولیک در بیمارستان روزبه
سمپوزیوم یکروزه مداخلات ورزشی در بیماران روانپزشکی با تاکید بر سندرم متابولیک در بیمارستان روزبه برگزار و چالشها و تجارب راه اندازی خدمات ورزش درمانی در بیمارستان روانپزشکی بررسی شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان روزبه، سمپوزیوم یکروزه مداخلات ورزشی در بیماران روانپزشکی با تاکید بر سندرم متابولیک روز سه شنبه 30 آبان 96 در سالن آمفی تئاتر بیمارستان روزبه برگزار شد.
نگاهی به سندرم متابولیک: تشخیص و درمان، مسئله افزایش وزن در بیماران روانپزشکی، شواهد علمی بازتوانی و ورزش درمانی در بیماران روانپزشکی، تجویزنسخه ورزشی در بیماران روانپزشکی و ملاحظات پرستاری در ارائه خدمات ورزشی در بیماران روانپزشکی از محورهای اصلی این سمپوزیوم بودند که با سخنرانی دکتر تازش متخصص طب ورزشی، دکتر مکری عضو هیئت علمی گروه روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و دکتر پورغریب متخصص طب ورزش همراه بود. سپس پنل پرسش و پاسخ با موضوع  چالشها و تجارب راه اندازی خدمات ورزش درمانی در بیمارستان روانپزشکی برگزار شد.

در ادامه حاضرین از بخش توانبخشی و ورزش درمانی این بیمارستان بازدید کردند. این جلسه با حضور جمعی از اساتید، دستیاران، دانشجویان، پرستاران ، روانشناسان و علاقمندان به برنامه های علمی برگزار شد و دارای امتیاز باز آموزی بود.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد