کد خبر: ٧٢٤٣٣/ ١٠:٥٤ - چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 295
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی
برگزاری کارگاه باهم برای همیشه ویژه دانشجویان
مرکز مشاوره و راهنمایی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران کارگاه یک روزه باهم برای همیشه را ویژه دانشجویان دانشگاه برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، کارگاه یک روزه در خصوص راهکارهای بهبود رابطه همسران با عنوان «باهم برای همیشه» قرار است روز سه شنبه 21 آذر ماه 96 از ساعت 14 تا 18 در سالن شورای معاونت دانشجویی دانشگاه به آدرس خیابان انقلاب، خیابان قدس، پلاک 21، ساختمان معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه، طبقه اول برگزار شود.
بر اساس این گزارش، دانشجویان جهت ثبت نام می توانند با شماره های 88981426 و 88964004 تماس و یا به مرکز، واقع در طبقه ششم ساختمان معاونت دانشجویی فرهنگی به آدرس فوق مراجعه کنند.
توضیح اینکه، تدریس کارگاه باهم برای همیشه را دکتر رباب حامدی روانشناس مرکز مشاوره و راهنمایی دانشجویان بر عهده خواهد داشت و این کارگاه در صورتی برگزار می شود که تعداد ثبت نام کنندگان به حد نصاب رسیده باشد؛ در غیر اینصورت عدم برگزاری آن به اطلاع ثبت نام کنندگان خواهد رسید.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد