کد خبر: ٧٢٤٣٩/ ١٢:٥٨ - چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 439
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو
به همت واحد تحقیق و توسعه معاونت غذا و دارو :
تجویز و مصرف منطقی آنتی بیوتیک و دارو های تزریقی
جلسه آموزشی در راستای هفته آگاه سازی آنتی بیوتیک با هدف آشنایی عموم مردم در خصوص تجویز و مصرف منطقی آنتی بیوتیک ها و داروهای تزریقی برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو ، جلسه آموزشی  با هدف آشنایی عموم مردم در خصوص تجویز و مصرف منطقی آنتی بیوتیک ها و داروهای تزریقی؛ صبح امروز 30 آبان 96 در سرای محله هاشمی واقع در خیابان امام خمینی (ره) برگزار شد.
دکتر پریا عطایی کارشناس دارویی واحد تحقیق و توسعه معاونت غذا و دارو در این جلسه آموزشی به تعریف آنتی بیوتیک ها، موارد مصرف آنها، علل ایجاد مقاومت آنتی بیوتیکی و روش های پیشگیری از ایجاد این مقاومت پرداخت.
وی در ادامه به ارائه مطالب در خصوص تجویز و مصرف منطقی داروهای تزریقی پرداخت.
لازم بذکر است که بروشور های اطلاع رسانی و آموزشی در خصوص " مقاومت آنتی بیوتیکی، یک تهدید جهانی"، " دانستنی هایی پیرامون داروهای تزریقی"،" نکات لازم در مورد نگهداری داروها و ساماندهی قفسه دارویی در منزل" و هشدار در مورد مصرف بی رویه آمپول دگزامتازون" بین حاضرین در جلسه توزیع گردید و در پایان جلسه دکتر عطایی به پرسش و پاسخ  با حاضرین در جلسه پرداخت.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد