کد خبر: ٧٢٤٥٥/ ٠٩:٣١ - پنج شنبه ٢ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 435
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
بازدید معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی دانشگاه و مدیرکل اجرایی طرح‌های ملی دانشگاه از روند ساخت پروژه ساختمانی بیمارستان ۴۰۰تختخوابی شهرستان اسلامشهر
معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی دانشگاه و مدیرکل اجرایی طرح‌هایملی دانشگاه از روند ساخت پروژه ساختمانی بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی شهرستان اسلامشهر باهدف ارزیابی پیشرفت فیزیکی کل ساختمان بازدید کردند.

گالری

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، دکتر بیگلر، معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی دانشگاه به همراه مهندس منصوری، مدیرکلاجرایی طرح‌های ملی و دکتر محمدرضا سلمانی، مدیر شبکه بهداشت و درمان؛ سه‌شنبه ۳۰ آبان ۹۶ از روند پیشرفت پروژه ساختمانی بیمارستان۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر بازدید کرد.
بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر با زیربنای ۳۵۹۵۶ مترمربع در ۹بلوک ساختمانی و ۶ طبقه ساختمان در زمینی به مساحت ۶۳۲۳۰ مترمربعدر حال احداث است. طبق پیش‌بینی انجام‌شده در این بیمارستان با تجهیز آن به ۴۰۰ تخت بیمارستانی، ۱۲ اتاق عمل، ۴۰ تخت ICU ، ۲۴ تخت CCU،۱۶ تخت PCCU، ۱۱ تخت NICU ، ۵ تخت LDRو ۳۴ تخت اورژانس خدمات درمانی را به جمعیت تحت پوشش شهرستان اسلامشهر وشهرستان‌های مجاور چون گلستان و بهارستان ارائه خواهد داد. شایان‌ذکراست این پروژه با پیشرفت ۶۷ درصد در حال اجراست و امید است تا یکسال آینده به اتمام رسیده و پس از تجهیز کامل آماده ارائه خدمات درمانی به بیماران باشد.

خبر: ایمانی 

عکس: بیاتی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد