کد خبر: ٧٢٤٨٥/ ٠٨:٢٩ - يکشنبه ٥ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 282
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو
سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی در معاونت غذا و دارو تهران
به مناسبت هفته بسیج با محوریت بسیج، دولت و مقاومت و استکبار ستیزی سخنرانی امام جماعت معاونت غذا و دارو، برای نمازگزاران سخنرانی کرد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو تهران، همزمان با ششمین روز از هفته بسیج با عنوان بسیج، دولت و مقاومت و استکبار ستیزی، حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی امام جماعت معاونت غذا و دارو روز شنبه  4 آذر ۹۶ در سخنرانی که بعد از دو نماز ظهر و عصر برگزار شد، ضمن تبریک هفته بسیج در خصوص استکبار و اسکتبار ستیزی صحبت کرد.
وی افزود: کلمه استکبار در اصل به معنای روی برگرداندن و پشت کردن به حق و معنای دیگر آن برتری خواهی می باشد. اولین مستکبر عالم شیطان می باشد و اولین بار این کلمه در قرآن کریم در وصف شیطان آمده است.
حجت‌الاسلام و المسلمین حاج آقا موسوی در ادامه تصریح کرد: علت این که می گویند مرگ بر آمریکا این است که مقام معظم رهبری  فرموده اند آمریکا اتم مصادیق استکبار می باشد؛ و استکبارستیزی جز اصول اسلام و انقلاب بوده و هست.
امام جماعت معاونت غذا و دارو تهران در ادامه گت: فرق انقلاب اسلامی با انقلاب های دیگر دنیا این است این انقلاب، اسلامی بوده و یکی از اصول اسلام استکبار ستیزی می باشد و اگر استکبار ستیز نباشیم یعنی تابع قرآن و اسلام نیستیم. مقابله ملت ما با استکبار ریشه دینی دارد.
وی ادامه داد: زمینه های استکبار ثروت و قدرت، ایجاد فقر فرهنگی و وابستگی فکری در کشورهای دیگر، توهم برتری در آفرینش و غفلت از قدرت الهی است.
حجت‌الاسلام و المسلمین حاج آقا موسوی در پایان خاطرنشان کرد: همانطور که آمریکا اتم استکبار است، بسیج و نیروهای مبارز اتم استکبار ستیزی هستند.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد