کد خبر: ٧٢٤٩٨/ ١٠:٥٤ - يکشنبه ٥ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 340
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی
کانون دانشجویی آسمان آبی برگزار می کند؛
کارگاه آموزشی مدیریت پسماند، سلامت انسان و حفظ محیط زیست
کانون دانشجویی آسمان آبی (محیط زیست) دانشگاه علوم پزشکی تهران یک دوره کارگاه آموزشی با موضوع مدیریت پسماند، سلامت انسان و حفظ محیط زیست را ویژه دانشجویان برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، کانون دانشجویی آسمان آبی (محیط زیست) با همکاری مدیریت امور هنری و فوق برنامه دانشگاه در نظر دارد یک دوره کارگاه آموزشی با عنوان «مدیریت پسماند، سلامت انسان و حفظ محیط زیست» را ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار کند.
بر اساس این گزارش، کارگاه فوق روز پنج شنبه 9 آذرماه 96 از ساعت 9 تا 13 برگزار و مهندس شاه علی از مدرسان با سابقه مبانی مختلف مهندسی محیط زیست در دانشگاه تدریس این کارگاه را بر عهده دارد و دانشجویان علاقه مند جهت ثبت نام می توانند نام، نام خانوادگی، رشته تحصیلی و شماره تماس خود را به شناسه تلگرام Environment_Tums@ و یا به شماره 09223943672 ارسال و به دلیل محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند.
لازم به ذکر است، مکان برگزاری کارگاه مدیریت پسماند، سلامت انسان و حفظ محیط زیست پس از اتمام ثبت نام اطلاع رسانی خواهد شد.
توضیح اینکه، بنابر اعلام کانون آسمان آبی شرکت در این کارگاه رایگان بوده و به شرکت کنندگان گواهی نامه معتبر از سازمان مدیریت پسماند اهدا خواهد شد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد