کد خبر: ٧٢٤٩٩/ ١١:٤٨ - يکشنبه ٥ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1424
چاپ
ارسال به دوست
مدیریت امور مالی, گروه خبری RSS
دانشگاه علوم پزشکی تهران 17 دستگاه کانکس مسکونی به مردم مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اهدا کرد
کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تهران با ارسال 17 کانکس به مناطق روستایی زلزله‌زده کرمانشاه کمک کردند.

به گزارش مدیریت امور مالی دانشگاه، از محل جمع‌آوری کمک‌های خیرین و کارکنان تعداد 17 دستگاه کانکس مسکونی خریداری و به منطقه روستایی کرمانشاه ارسال شد.
آزاده چترروز مدیر امور مالی دانشگاه در این خصوص گفت: با رفع نیازمندی‌های اولیه مردم این منطقه و شروع فصل سرما، اسکان مناسب مردم این منطقه از اولویت است. با حمایت خیرین حدود مبلغ یک میلیارد ریال جمع‌آوری شد که با کمک شرکت ماموت و همکاری سرکار خانم فردوس مدیرعامل موسسه خیریه نیکان ماموت، 17 کانکس مسکونی خریداری و به این مناطق ارسال شد.
وی تصریح کرد: این کانکس‌ها جهت سکونت و به متراژ 16 مترمربع ساخته‌شده و مجهز به دستشویی، حمام و آشپزخانه می‌باشد. چترروز بابیان اینکه این کانکس‌ها مختص اهالی روستای حسن سلیمان می‌باشد، گفت: روستای حسن سلیمان کرمانشاه با 35 خانوار در ده بالا و 15 خانوار در ده پایین نیازمند 45 کانکس می‌باشند. امیدوارم با توجه به برودت هوا در این منطقه و نیاز مردم به اسکان مناسب، بقیه کانکس‌های موردنیاز با حمایت کارکنان و خیرین خریداری و ارسال شود.
چترروز از حمایت‌های کارکنان دانشگاه، خیرین به‌خصوص آقای مهندس سرلک خیر دانشگاه که با ارسال محموله‌های غیرنقدی از هم‌وطنان زلزله‌زده حمایت کرد، تشکر و قدردانی کرد.
مدیر امور مالی دانشگاه در سخنانی از مردم عزیز که با ارسال نقطه نظرات، انتقادات کانون خیرین را در این مسیر همراهی کردند تشکر کرد. چترروز برای حصول اطمینان این عزیزان از اینکه مبالغ جمع‌آوری‌شده در جهت خرید کانکس و ارسال به این مناطق صرف شده گفت: روی کانکس‌ها تابلوی اهدایی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تهران ثبت‌شده است؛ که بعد از نصب در محل روستا تصویر آن در همین خبر منعکس می‌شود.مدیر امور مالی دانشگاه با درج فاکتور خرید این کانکس‌ها در این گزارش این اطمینان را به همکاران محترم داد که تمام کمک‌هایشان در اسرع وقت صرف کمک به این هم‌وطنان شده است.
وی در پایان از خیرین و کارکنان دانشگاه خواست تا برای تأمین هزینه خرید تعداد دیگری کانکس، کمک‌های خود را به شماره‌حساب 693227904 کمک‌های مردمی دانشگاه علوم پزشکی تهران بانک ملت واریز نمایند.(لینک واریز) و یا در صورت راهنمایی و مشاوره می‌توانند با شماره تلفن 81633368-81633393 دفتر مدیریت امور مالی دانشگاه تماس حاصل نمایند.
 خبر: رقیه باقرزاده

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/09/05 23:52
1
0
سلام پیشنهاد میکنم دانشگاه برای دانشجویانی که در زلزله اخیر اسیب جدی دیده اند و سرپناه و ... را از دست داده اند، از منبع کمکهای واریز شده، اقدامی سازماندهی شده انجام دهد. قاعدتا به نوعی اولویت کمک رسانی دانشگاه می توانند باشند
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد