کد خبر: ٧٢٥٠٢/ ١٢:٤٨ - يکشنبه ٥ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 642
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
راه اندازی مرکز تحقیقات بیماریهای پستان در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
مرکز تحقیقات بیماری‌های پستان وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران، از مهرماه 96 به‌طور رسمی در ساختمان درمانگاه‌های انستیتو کانسر مجتمع شروع به فعالیت کرده است و آماده پذیرش طرح‌های تحقیقاتی مرتبط از اساتید و محققین است.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، مرکز تحقیقات بیماری‌های پستان وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران، از مهرماه 96 به‌طور رسمی در ساختمان درمانگاه‌های انستیتو کانسر مجتمع شروع به فعالیت کرده است و آماده پذیرش طرح‌های تحقیقاتی مرتبط از اساتید و محققین است.
توضیح اینکه اولین جلسه شورای پژوهشی این مرکز در تاریخ 20 آبان 96 با حضور دکتر عمرانی پور رئیس و دکتر علی پور معاون پژوهشی مرکز تحقیقات بیماری‌های پستان و دیگر اساتید شورای پژوهشی در ساختمان درمانگاه‌های انستیتو کانسر برگزار شد.
در این جلسه از 9 طرح تحقیقاتی ارسال‌شده 8 طرح تصویب شد.
دکتر علی پور معاون پژوهشی این مرکز در این خصوص اعلام کرد: طرح تصویب نشده پس از انجام اصلاحات لازم در جلسه آتی شورای پژوهشی مرکز در اردیبهشت سال آینده مجدداً بررسی خواهد شد.
از علاقه‌مندان طرح‌های پژوهشی در حیطه بیماری‌های پستان دعوت می‌شود نسبت به ارسال هر چه سریع‌تر طرح‌های پژوهشی خود از طریق سیستم پژوهشیار اقدام کنند.

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد