کد خبر: ٧٢٥٠٥/ ١٣:١٣ - يکشنبه ٥ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 428
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی
جشن هشتمین سال تاسیس کانون دانشجویی خیریه کیش مهر دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد
کانون خیریه کیش مهر اقدام به برگزاری مجمع عمومی سالانه به مناسبت هشتمین سال تاسیس با حضور اعضای هیأت علمی دانشگاه، نماینده مجلس شورای اسلامی، خیرین و دانشجویان علاقه مند و اعضای رسمی خود کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، این مجمع صمیمی و دوستانه با حمایت و همکاری مدیریت امور هنری و فوق برنامه دانشگاه روز سه شنبه 30 آبان از ساعت 15 تا 17 در تالار شهید عزلت دانشکده پزشکی برگزار و به مناسبت هشتمین سال تاسیس کانون، کیک جشن بریده شد و از حضار پذیرایی شد.
بر اساس گزارش فوق، در این مجمع به ارائه گزارش سالانه، معرفی کانون و فعالیت های آن، بیان چشم اندازها و اهداف و نیز قرائت اساسنامه کانون خیریه کیش مهر پرداخته شد.
گفتنی است، در جشن هشت سالگی کانون خیریه کیش مهر دکتر ساداتی نژاد نماینده مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل بنیاد حامی خیرین دانشگاه تهران، دکتر دوستی عضو هیأت علمی و دکتر عمیدی عضو هیأت علمی و معاون اداری مالی دانشکده پزشکی حضور داشتند و در بخش های مختلف دقایقی را به سخنرانی دوستانه و صمیمی برای دانشجویان شرکت کننده در خصوص نیکوکاری و انجام کارهای خیر پرداختند.
توضیح اینکه، در نهايت انتخابات اعضاي شوراي مركزي جديد توسط اعضاي رسمي كانون انجام گرفت.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد