کد خبر: ٧٢٥١٢/ ١٥:٣٩ - يکشنبه ٥ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 402
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی
حضور برگزیدگان جایزه مصطفی (ص) در دانشگاه علوم پزشکی تهران
بسیج دانشجویی دانشگاه، نشست عمومی موفقیت علمی را با حضور برگزیدگان جایزه ی مصطفی (ص) در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران نشست عمومی موفقیت علمی را با حضور برگزیدگان جایزه ی مصطفی (ص) در سال 1395 از کشورهای فرانسه، پاکستان و مالزی روز شنبه 11 آذر ماه 96 از ساعت 14 تا 17 در تالار ابن سینا دانشکده پزشکی با حضور دانشجویان و اعضای هیأت علمی دانشگاه برگزار می کند.
بر اساس گزارش فوق، بسیج دانشجویی دانشگاه از برندگان اولین دوره جایزه علمی مصطفی (ص) دعوت و در بخش اول یک تور دانشگاه گردی برای آشنایی بیشتر با دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد کرد. در بخش دوم نشست تخصصی کمیته های علمی دانشگاه با ایشان و در نهایت نشست عمومی موفقیت علمی که با حضور دانشجویان و اعضای هیأت علمی برگزار خواهد شد.
توضیح اینکه، جایزه مصطفی (ص)، نشان عالی علم و فناوری جهان اسلام است که هر دو سال یکبار به دانشمندان و پژوهشگران برتر جهان اسلام اعطا می‌شود. این جایزه به احترام نام پیامبر اسلام (ص) و به دلیل تأکید بسیار آن حضرت به علم‌ آموزی، به نام یکی از القاب ایشان، مصطفی (ص)، به معنای برگزیده نام‌گذاری شده است.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد