کد خبر: ٧٢٥١٩/ ٠٩:٠٣ - سه شنبه ٧ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 3306
چاپ
ارسال به دوست
حوزه ریاست, گروه خبری RSS
رئیس دانشگاه، دكتر احمـد كاوياني را به عنوان رئيس دانشكده مجازي منصوب کرد
دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه در حکمی دکتر احمد کاویانی را به سمت رئيس دانشكده مجازي منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

جناب آقاي دكتر احمـد كاوياني
استاد محترم دانشگاه

با سلام و احترام
امروزه بخش عمده‌اي از تبادل اطلاعات در حيطه‌هاي مختلف علوم و فنون، خدمات، آموزش و پژوهش در دنياي مجازي صورت مي‌پذيرد لذا ارتقاء عملكرد، بهره‌گيري مؤثر و كارآمد از اين ابزار و حضور اثربخش در فضاي مجازي از ضروريات دوران ما است.
بدین‌وسیله جنابعالي را كه سوابق ارزشمند علمي، اجرايي و آشنايي كافي به اين حوزه داريد به عنوان رئيس دانشكده مجازي منصوب مي‌نمايم.
انتظار مي‌رود جنابعالي با همكاري ساير اعضاي هيأت علمي دانشگاه در جهت تحقق آرمان‌هاي نقشه علمي دانشگاه تلاش نموده و در اين راستا موارد زير را مدّنظر داشته باشيد.
- تكميل زيرساخت‌هاي لازم جهت فعاليت‌هاي دانشكده مجازي
- تدوين سرفصل‌هاي جديد آموزشي متناسب با فضاي مجازي و جذب دانشجو متناسب با ظرفيت‌ها
- برنامه‌ريزي براي تعامل با ساير دانشكده‌ها در جهت گسترش دوره‌هاي مجازي
اميدوارم با استعانت از درگاه باري‌تعالي و عنايات حضرت ولي‌عصر عليه‌السلام در انجام امور محوله چنانچه مورد رضاي اوست، موفق باشيد.
دکتر عباسعلی کریمی
رئيس دانشگاه

 

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/09/08 19:10
0
0
جناب آقای دکتر کاویانی یکی از شخصیت های برجسته علمی و اخلاق مدار دانشگاه هستند که خیرخواهی و انسان دوستی یکی از خصایص برجسته ایشان در حوزه مدیریتی و فعالیت های درمانی، اجتماعی و فرهنگی ایشان است. ان شاء الله این دوره مدیریت ایشان نیز موجب برکات و رشد و تعالی دانشکده مجازی شود.
کاربر مهمان
1396/09/08 11:54
0
0
استاد ارجمند و گرامي جناب آقاي دكتر كاوياني ابقاحضرتعالي به ریاست دانشكده مجازي از طرف رئيس محترم دانشگاه که نشان از شایستگی شماست را تبریک عرض می نمایم. خدمت صادقانه و تلاش مخلصانه در عرصه های علمی و فرهنگی کشور توفیقی است که خداوند به شایستگان عنایت می نماید. جنابعالی از اساتید برجسته و خدوم جامعه دانشگاهی و یکی از چهره های ارزشمند و فرهیخته عرصه علم و دانش بوده که همواره با تفکر علمی، مخلصانه در جهت اعتلای بار علمی گام برداشته و تلاش نموده اید.از خداوند منان توفیق، سلامتی و بهروزی مسئلت می نمایم.
کاربر مهمان
1396/09/08 8:39
0
0
با سلام و احترام. ضمن تبریک صمیمانه به جناب دکتر کاویانی امیدوارم با بکارگیری از توان متخصصین این حرفه شاهد هم افزایی و همدلی بیشتری در دانشکده باشیم
کاربر مهمان
1396/09/07 12:36
0
0
با سلام و احترام، قبل از تبریک مجدد به جناب آقای دکتر کاویانی باید به هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی تهران و جامعه مجازی کشور تبریک گفت که افرادی با اصول اخلاقی و تعهد حرفه ای را بر چنین سمت هایی منتصب و البته ابقا می کنند. امید است شاهد تفکری نوین در دانشکده مجازی از چهره ای فرهیخته چون استاد کاویانی عزیز باشیم .
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد