کد خبر: ٧٢٩٦٢/ ٠٩:٥٩ - شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1465
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی, دفتر ارتباط با دانش آموختگان, گروه خبری RSS
بیست و ششمین همایش ارتوپدی دانشگاه
مراسم نکوداشت دکتر محمود معتمدی استاد پیشکسوت گروه ارتوپدی در مجتمع بیمارستانی امام خمینی( ره) برگزار شد
همزمان با بیست و ششمین همایش ارتوپدی دانشگاه، مراسم نکوداشت دکتر محمود معتمدی استاد پیشکسوت گروه ارتوپدی در مجتمع بیمارستانی امام خمینی( ره) برگزار شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، مراسم نکوداشت استاد پیشکسوت گروه ارتوپدی، دکتر محمود معتمدی همزمان با بیست و ششمین همایش ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی تهران و سیزدهمین همایش سالانه انجمن ارتوپدی پوتا برگزار شد.
در ابتدای مراسم دکتر بغدادی، رئیس گروه ارتوپدی دانشگاه، از موفقیت های علمی و آموزش های اخلاقی دکتر معتمدی یاد کرد. همچنین دکتر بهادری با مروری بر مهمترین وقایع زندگی دکتر معتمدی از جمله خدمت درمانی در جبهه های دفاع هشت ساله و کمک در بنیانگذاری علم ارتوپدی مدرن در کنار دکتر اعلمی و سایر بزرگان این عرصه از وی به عنوان یکی از مفاخر و سرمایه های دانشگاه نام برد.
در این مراسم با حضور اساتید پیشکسوت همچون دکتر بهادری، دکتر اعلمی، دکتر عقیقی، دکتر فرزان از مقام شامخ این استاد بزرگ ارتوپدی قدردانی شد.
دکتر صالحی رئیس بیمارستان امام نیز که به عنوان نماینده دکتر صادق نیت رئیس مجتمع در این مراسم حاضر شده بود، در سخنانی پیشرو بودن و وزن علمی بالای بخش ارتوپدی مجتمع بیمارستانی امام خمینی را مرهون زحمات دکتر معتمدی در کنار سایر پیشکسوتان ارتوپدی دانست.
این عضو هیئت علمی دکتر معتمدی را استاد خود از سی سال پیش تاکنون خواند و برای وی آرزوی طول عمر و سلامتی کرد.
همچنین دکتر فرزان نیز از زحمات دکتر معتمدی قدردانی کرد.
در انتهای مراسم و پس از پخش کلیپی از فعالیت های استاد، هدیه و نشان علمی دکتر اعلمی، و هدایایی از طرف گروه ارتوپدی و مجتمع به دکتر معتمدی تقدیم شد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد