کد خبر: ٧٣١٧٢/ ١٤:٤٩ - شنبه ٢ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 518
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی
میزان وام‌های ضروری عادی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سال تحصیلی جدید
میزان وام‌های ضروری عادی ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ که به تصویب هیات امنای صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت رسیده است، اعلام و مشخص شده است که این نوع وام یک نوبت در طول سال تحصیلی به دانشجویان اعطاء خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، میزان وام‌های ضروری عادی ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور  برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ که به تصویب هیات امنای صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت رسیده است، اعلام و مشخص شده است که این نوع وام یک نوبت در طول سال تحصیلی به دانشجویان اعطاء خواهد شد.
وام ضروری عادی مخصوص دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور یک نوبت در طول تحصیل دانشجو به واجدین شرایط اعطاء می‌شود و از ترم سوم پرداخت خواهد شد.
وام ضروری عادی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برای دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته، دانشجویان کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد ناپیوسته، دانشجویان مقطع دکترای عمومی و دانشجویان مقطع دکترای تخصصی Phd در نظر گرفته شده است.
برای دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته مبلغ وام ضروری عادی ۶ میلیون ریال و برای دانشجویان مقطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد ناپیوسته نیز مبلغ وام ضروری عادی ۶ میلیون ریال اختصاص یافته است.
همچنین مبلغ وام ضروری عادی برای دانشجویان مقطع دکترای عمومی و مقطع دکترای تخصصی Phd و تخصص (دستیاران) به ترتیب ۶ میلیون و ۱۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است.
توضیح اینکه، میزان وام ضروری ماده ۱۲ و ۱۵ آیین نامه، برای دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برای سال تحصیلی مذکور، مبلغ ۵ میلیون ریال اختصاص داده شده است.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد