کد خبر: ٧٣١٧٨/ ١٦:٤٤ - شنبه ٢ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 560
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی, گروه خبری RSS
بازدید اعضاي منطقه خاورميانه و شمال آفريقا صندوق جهاني مبارزه با ايدز، سل و مالاريا از مجتمع بیمارستانی امام خميني (ره)
اعضاي منطقه خاورميانه و شمال آفريقا صندوق جهاني مبارزه با ايدز، سل و مالاريا ضمن تبادل تجربيات در زمينه كنترل ايدز با مديريت مركز تحقيقات ايدز و فعاليتهاي باشگاه ياران مثبت در مجتمع بيمارستاني امام خميني از نزديك آشنا و در جريان فعاليتهاي مربوط به پيشكيري، مراقبت، درمان و حمايت از افرادي كه با HIV زندكي ميكنند، قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، اعضاي منطقه خاورميانه و شمال آفريقا صندوق جهاني مبارزه با ايدز، سل و مالاريا، در بازديد از باشگاه ياران مثبت و مرکز تحقیقات ایدز واقع در مجتمع بیمارستانی امام خميني (ره)، جمعه1 دي 96 در این مرکز حاضر شدند.
این بازدید با حضور جمعی از مدیران و مسئولان وزارت بهداشت از جمله دكتر كازروني رئیس اداره ايدز وزارت بهداشت، دكتر درودي مدير كشوري برنامه مشترك سازمان ملل در زمينه ايدز (UNAIDS)، دكتر مينو محرز رئیس مركز تحقيقات ايدز و تنی چند از مهمانان و چهره های علمی بين المللي برگزار شد.
بيات مسئول باشگاه ياران مثبت و مدير داخلی مركز تحقيقات ايدز گفت: حاضرين ضمن تبادل تجربيات در زمينه كنترل ايدز با مديريت مركز تحقيقات ايدز و فعاليتهاي باشگاه ياران مثبت در مجتمع بيمارستاني امام خميني از نزديك آشنا و در جريان فعاليتهاي مربوط به پيشكيري، مراقبت، درمان و حمايت از افرادي كه با HIV زندكي ميكنند، قرار گرفتند.
وی ادامه داد: همچنين با همكاري روابط عمومی و دفتر پرستاري مجتمع، افرادي كه با HIV زندگي ميكنند، به توزیع بروشور و اطلاع رساني در خصوص راههاي انتقال این بیماری در بین پرسنل درمانی پرداختند.
این اقدام که در راستاي ارزیابی روند انگ زدایی از این بیماری در بين پرسنل بهداشتي انجام و با استقبال خوب کارکنان مجتمع مواجه شد، به تصریح شرکت کنندگان در مراسم نشان از موفقیت برنامه های آموزشی گذشته دارد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد