کد خبر: ٧٣١٨١/ ٠٩:٢٥ - يکشنبه ٣ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 333
چاپ
ارسال به دوست
معاونت درمان
برگزاری کارگاه بانک خون با همکاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران
اداره امور آزمایشگاه های معاونت درمان دانشگاه، کارگاه آموزشی بانک خون را ویژه کارشناسان آزمایشگاه های مراکز تابعه برگزار کرد.

این کارگاه روز یک شنبه 26 آذر 96 در سالن اجتماعات معاونت درمان برگزار شد.

ندا خلعتبری کارشناس مسئوب اداره امور ازمایشگاه های معاونت درمان در این خصوص گفت: با توجه به اهمیت فرآیند های انجام شده در بانک خون های بیمارستانی در راستای تحویل مناسب و صحیح خون  و فرآورده های آن از پایگاهای انتقال خون به بیماران بستری در مراکز درمانی و نیاز به آموزش های دوره ای کارشناسان مربوطه، معاونت درمان بر آن شد تا با استفاده از اساتید محترم هیئت علمی دانشگاه، کارگاهی جهت مسئولین فنی و کارشناسان محترم بخش بانک خون بیمارستان های تحت پوشش برگزار کند.
وی همچنین با اشاره به رئوس مطالب ارائه شده در این کنفرانس یک روزه افزود: از مهم ترین مطالبی که در این جلسه به آن پرداخته شد می توان به تنوع فراورده های خونی و اندیکاسیون تزریق آن،تست های قابل انجام در آزمایشگاه بانک خون قبل از تزریق خونی و فراورده ها، بررسی ناهمخوانی نتایج در گروه بندی خون و عوارض ناشی از تزریق خون و... اشاره کرد.
خبر: باهو

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد