کد خبر: ٧٣١٨٣/ ٠٩:٣١ - يکشنبه ٣ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 310
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو
چهارمین و آخرین روزغرفه اصیل بخریم معاونت غذا و دارو تهران در پنجمین نمایشگاه سلامت کشور (اکفا)
معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران در چهارمین و آخرین روز از غرفه اصیل بخریم معاونت غذا و دارو تهران همچنان با هدف ارتقاء دانش و آگاهی عموم مردم در خصوص معرفی برچسب کنترل اصالت کالا با محوریت تشخیص اقلام سلامت محور اصیل و تقلبی از هم، حضور فعال داشت

گالری تصاویر

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو تهران؛ به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه تهران، معاونت غذا و دارو تهران پنج شنبه 30 آذر ۹۶  در چهارمین و آخرین روز از غرفه اصیل بخریم معاونت غذا و دارو تهران در پنجمین نمایشگاه بین المللی اکفا به کار خود با هدف ارتقاء دانش و آگاهی عموم مردم در زمینه معرفی برچسب کنترل اصالت کالا با محوریت تشخیص اقلام سلامت محور اصیل و تقلبی از یکدیگر و نمایش آثار هنری هنرمندان کشور در زمینه طرح مذکور و هچنین پخش کلیپ در خصوص مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور، کلیپ آموزش برچسب اصالت کالا، آنتی شایعه، نشانگر رنگی تغذیه ای، اعلام شماره تلفن های ثبت شکایات معاونت غذا و دارو و سازمان غذا و دارو ادامه داد.
همچنین بازدید کنندگان از این غرفه با پرسش و پاسخ از کارشناسان مستقر در غرفه؛ و با شرکت در مسابقه ای با عنوان اصیل بخریم و بازدید از  آثار هنری گرافیست ها، هدیه ای با عنوان یاد بود دریافت کردند.
بازدیدکنندگان با حضور در این غرفه نحوه کار  با سامانه استعلام کالا را توسط کارشناس حاضر در این غرفه با استفاده از تبلت آموزش دیدند.
کارشناسان حاضر در این غرفه ضمن آموزش برچسب اصالت کالا به مراجعه کنندگان، شماره تلفن ثبت شکایات '1490' و شماره تلفن استعلام محصولات سلامت محور '20008822' را در اختیار آنها قرار دادند تا چنانچه شکایت و استعلام در این زمینه دارند از آن شماره تلفن ها استفاده کنند.
بروشور هایی با عنوان سلامت و ایمنی کالاهای سلامت محور وارداتی و نظام ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت فرآورده های سلامت محور  'ttac' بین بازدیدکنندگان توزیع شد.
توضیح اینکه میزان استقبال مردمی و تمایل برای آشنایی با سامانه ttac و نحوه استعلام برچسب اصالت کالا بسیار چشمگیر بود.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد