کد خبر: ٧٣١٨٦/ ١٠:٤٩ - يکشنبه ٣ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 816
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو
مراسم تودیع و معارفه در معاونت غذا و دارو دانشگاه تهران برگزار شد
معارفه دکتر محمدرضا دلنوازی و مهندس سعید غفوری در معاون غذا و دارو دانشگاه تهران
مراسم تکریم و معارفه دکتر محمدرضا دلنوازی، بعنوان رئیس اداره امور فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل و مهندس سعید غفوری بعنوان سرپرست اداره تجهیزات و ملزومات پزشکی توسط معاون غذا و دارو دانشگاه تهران انجام شد.

گالری عکس
به گزارش معاونت غذا و دارو ، مراسم تکریم و معارفه دکتر محمدرضا دلنوازی، بعنوان رئیس اداره امور فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل  و مهندس سعید غفوری بعنوان سرپرست اداره تجهیزات و ملزومات پزشکی  توسط معاون غذا و دارو دانشگاه تهران ، 2 دی 96 در سالن شورای معاونت غذا و دارو انجام شد.
 در این مراسم دکتر منان حاجی محمودی معاون غذا و دارو دانشگاه تهران، ضمن خیر مقدم و تشکر از زحمات  مهندس محمد حسین درویش در عرصه نظام سلامت و در حوزه تجهیزات پزشکی و همچنین تقدیر و تشکر از زحمات دکتر پروین مجدی نسب در حوزه فرآورده-های طبیعی، سنتی و مکمل که موجبات ارتقاء سلامت جامعه را فراهم آورده است، از مساعی خالصانه آنها در زمان تصدی مسئولیت اداره مذکور در این معاونت تقدیر و تشکر کرد.
 وی همچنین گفت: امید است حی توانا صحت، عزت، سعادت و توفیق خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را بیش از پیش عنایت فرماید و همواره به عنوان یکی از نیروهای ارزشمند در نظام سلامت موفق و پیروز باشید.
در ادامه مراسم دکتر محمدرضا دلنوازی و همچنین مهندس سعید غفوری ضمن تشکر از معاون غذا و دارو دانشگاه و معرفی خود و سوابق اجرایی قبلی خود در حوزه های دیگر، اظهار داشتند: امیدواریم با میثاقی که با همکاران خود میبندیم حقی را از کسی ضایع نکنیم و در راستای خدمت صادقانه به مردم گام برداریم.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد