کد خبر: ٧٣٢٠٧/ ١٥:٠٧ - يکشنبه ٣ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 446
چاپ
ارسال به دوست
گروه خبری RSS, مدیریت نظارت و توسعه امور عمومی
معرفی طرح نوآورانه دکتر تامز در حضور معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه
گروه هنری دکتر تامز در جلسه ای به معرفی اهداف و چشم اندازهای خود پرداخت.

در این جلسه که با حضور دکتر بیگلر معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع و مهندس ارسیلو مدیر نظارت و توسعه امور عمومی و تیم هنری دکتر تامز تشکیل شد، دکتر بیگلر ضمن خوش آمدگویی به تیم هنری دکتر تامز و بیان گزارش اجمالی از سه سال گذشته تاکنون مبنی بر پردازش ایده و تشکیل اتاق فکر و ساخت عروسک و هدف از این طرح و ... توسط مهندس ارسیلو پرداخت و از راهبری اصلی این ایده توسط چتروز مدیر امور مالی خبر داد.
وی افزود: تا به حال هنر و پزشکی به این صورت در کنار هم قرار نگرفته است و فضاهای گوناگون و مساعدی در حوزه های زیرمجموعه دانشگاه وجود دارد که بتوان به صورت هنری در قالب یک عروسک مطرح نمود. هدف از ورود دکتر تامز به بدنه دانشگاه بیان نظرات،خواسته‌ها و فرایندها در قالب طنز با رویکرد اتحاد و صمیمیت و رعایت اخلاق حرفه‌ای در محیط کار است.
باتوجه به چشم‌انداز دکتر تامز که ایجاد سرزندگی و نگاه ویژه به محیط بهداشتی، درمانی، اداری و سازمانی است، ادامه فعالیت وی در دانشگاه نیاز به حمایت همه همکاران محترم دارد زیرا هنوز جزء مصوبات هیئت رئیسه دانشگاه قرارنگرفته است و در ادامه تلاش بر آن است که به یاری و لطف پروردگار جز مصوبات اعضای محترم هیئت رئیسه قرار گیرد. در پایان جلسه مقرر شد تیم معاونت توسعه با تیم هنری دکتر تامز شامل مالکی(صداپیشه)،ذبیحی و برقعه‌ای(عروسک گردانان) و سلطان احمدی(تهیه کننده برنامه)سناریویی درخصوص کاهش هزینه و افزایش درآمد در بیمارستانها بنویسند و در جلسه‌ای دیگر اجرا کنند.

گالری تصاویر

خبر:خانم علیان

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد