کد خبر: ٧٣٢١٠/ ١٥:٤٣ - يکشنبه ٣ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 533
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, مديريت تربيت بدني, گروه خبری RSS
اعلام نتایج رقابت های هفته پنجم لیگ برتر فوتسال دانشجویان دانشگاه
اداره مسابقات مدیریت تربیت بدنی، نتایج رقابت های هفته پنجم از نهمین دوره لیگ برتر فوتسال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران که با حضور 10 تیم دانشجویی از دانشکده های مختلف برگزار شد را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومي معاونت دانشجویی، هفته پنجم از نهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتسال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران روز جمعه 1 دی ماه 96 از ساعت 16 تا 20 در مجموعه ورزشی شهید چمران برگزار شد.
بر اساس گزارش فوق، در رقابت های هفته پنجم که در میان شور و نشاط ورزشکاران شرکت کننده برگزار شد در اولین بازی تیم پزشکی 91 مقابل تیم داروسازی به نتیجه ی 4 بر 2 دست یافت. در ادامه این رقابت ها تیم بین الملل با نتیجه 4 بر 1 بر تیم هما پیروز شد و تیم دندانپزشکی الف با نتیجه 5 بر 1 تیم پیراپزشکی را شکست داد و در ادامه رقابتها تیم پرستاری با نتیجه ی 3 بر 1 بر تیم شهید افتاده فائق آمد. در پایان نیز با تساوی صفر بر صفر تیم شهرک و تیم شهید باکری هفته پنجم رقابتها به پایان رسید.

رده بندی لیگ برتر فوتسال دانشجویان دانشگاه تا پایان پنجم رقابت ها به شرح زیر است:
تیم اول: دانشکده پرستاری با 15 امتیاز
تیم دوم: دندانپزشکی الف با 13 امتیاز
تیم سوم: پزشکی 91 با 12 امتیاز

توضیح اینکه، برنامه برگزاری هفته ششم از نهمین دوره لیگ برتر فوتسال دانشجویان دانشگاه که روز جمعه 8 دی ماه 96 برگزار خواهد شد به شرح زیر است:

ساعت 16: دندانپزشکی الف– شهید باکری
ساعت 16:45: پرستاری– شهرک
ساعت 17:30: پزشکی 91– شهید افتاده
ساعت 18:15: هما– پیراپزشکی
ساعت 19: بین الملل – داروسازی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد