کد خبر: ٧٣٢١٧/ ٠٨:٠٢ - دوشنبه ٤ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 464
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان شریعتی, گروه خبری RSS
تأکید بر اولویت بودن بخش اورژانس در جلسه هیئت‌رئیسه بیمارستان شریعتی
اعضای هیئت‌رئیسه بیمارستان شریعتی درباره اعلام محدودیت‌های پذیرش بیمار در اورژانس شریعتی تبادل‌نظر کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، این جلسه یکشنبه سوم دی 96 در دفتر ریاست این مرکز برگزار شد. در این جلسه که به ریاست دکتر مهر پور رئیس بیمارستان شریعتی تشکیل شد، دکتر علی عسگری معاون درمان، دکتر مرآت معاون پژوهشی، دکتر سیما دبیر واحد فناوری اطلاعات، دکتر پور غریب رئیس واحد تحقیق و توسعه، دکتر جعفری مدیر درمان، مهین سعید مدیر پرستاری، مهندس صدرایی سرپرست حراست و دکتر مؤمنی، دکتر سعیدی دکتر جهانشیراز اعضای هیئت‌علمی طب اورژانس حضور داشتند.
در این جلسه دکتر مهر پور با تأکید بر اولویت داشتن اورژانس، خواستار جایگاه قوی‌تر طب اورژانس و مدیریت بیشتر آنان در اورژانس شد. در این جلسه دکتر پور غریب آماری از مدت‌زمان تعیین تکلیف بیماران و تحلیل ماندگاری بیماران در اورژانس ارائه کرد، سپس اعضا درباره راهکاری‌های مدیریت تعداد بیماران ارائه کردند. دکتر مهرپور همچنین وضعیت اورژانس بیمارستان را موضوعی دانست که همه باید نسبت به آن حساس باشند و افزود: وقتی به محدوده خطر در اورژانس رسیدیم همه ازجمله هیئت‌علمی، پرستاران و خدمات باید به کمک اورژانس بیایند.
 دکتر مهرپورازاعضا خواست پیش‌نویس شیوه‌نامه اورژانس را برای تنظیم در هفته آینده آماده کنند.
در این جلسه همچنین دکتر مهرپور موضوع ایستگاه ویلچر برای بیماران اورژانس، درمانگاه و ساختمان اصلی را مهم دانست و در ادامه راهکارهایی برای دسترسی بیماران بررسی شد.


خبر: معصومی فرد
عکس: ولی الهی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد