کد خبر: ٧٣٢٤٣/ ٠٨:٣٨ - سه شنبه ٥ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 980
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان رازی
بازدید رئیس دانشگاه از مرکز ساخت داروهای ترکیبی داروخانه بیمارستان پوست رازی
دکتر عباسعلی کریمی به همراه دکتر خیرالله غلامی از مرکز ساخت داروهای ترکیبی داروخانه بیمارستان رازی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان پوست رازی، ریاست دانشگاه روز دوشنبه چهارم دی‌ماه 96، به همراه دکتر خیرالله غلامی سرپرست داروخانه‌های بیمارستانی دانشگاه  و با حضور دکتر ربابه عابدینی رئیس بیمارستان، دکتر محمد تراز مدیر داروخانه، دکتر هادی مخترع مدیربیمارستان، از مرکز ساخت داروهای ترکیبی داروخانه بیمارستان رازی بازدید بعمل آورد.

در این راستا با توجه به اینکه دکتر کریمی طریقه ساخت، فرایند تهیه، پایداری فراورده‌های دارویی را از داروسازان این مرکز جویا شد، دکتر تراز نیز فعالیت‌های خدماتی، آموزشی و پژوهشی داروخانه بیمارستان رازی را ارائه داد.

سپس مدیر داروخانه ضمن بیان فعالیت‌های آموزشی از قبیل آموزش دانشجویان داروسازی، دانشجویان پزشکی و داروسازان فارغ‌التحصیل که از سوی داروخانه بیمارستان صورت گرفته می‌شود به بیان فعالیت‌های پژوهشی، آماده‌سازی پلاسبوی (دارونما) موردنیاز جهت پژوهش‌های بیمارستان‌های علوم پزشکی تهران پرداخت.

 در پایان نیز دکتر تراز ضمن قدردانی و تشکر از توجه و حمایت‌های ریاست دانشگاه، ریاست بیمارستان و سرپرست داروخانه‌های بیمارستانی دانشگاه، تداوم حمایت‌ها و پشتیبانی ادامه‌دار را خواستار شد.

خبر: فریبا حفیظی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد