کد خبر: ٧٣٢٥٣/ ١٢:٠٣ - سه شنبه ٥ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 511
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان بهارلو
ستاد اقامه نماز کشور از دکتر اصغر فربانی بعنوان استاد نمونه در آموزش احکام نماز ویژه بیماران تقدیر کرد
از دکتر اصغر قربانی با توجه به تجربیات ارزشمند و ابداعات مختلف درزمینهٔ تسهیلات نماز بیماران و توانایی ایشان در آموزش کاربردی کارکنان مراکز آموزشی درمانی درزمینه احکام نماز قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومي بيمارستان بهارلو، ستاد اقامه نماز کشور با همکاری وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی از سال 1394 در حال اجرای طرح سلامت معنوی (آموزش احکام نماز ویژه بیماران) هست که تاکنون در بیش از 100 بیمارستان در سطح کشور اجراشده است. اساتید این طرح معمولاً روحانی بوده و در مرکز تخصصی نماز در قم، انتخاب و پس از گذراندن دوره‌های مختلف، در سطح کشور به تدریس می‌پردازند. با توجه به تجربیات ارزشمند و ابداعات مختلف توسط دکتر قربانی درزمینهٔ تسهیلات نماز بیماران و توانایی ایشان در آموزش کاربردی کارکنان مراکز آموزشی درمانی درزمینهٔ احکام نماز ویژه بیماران که در بیمارستان‌های متعددی در سطح کشور برگزار و مورد استقبال واقع شد، از طرف ستاد اقامه نماز کشور بعنوان استاد نمونه درزمینهٔ آموزش احکام تماز ویژه بیماران انتخاب شد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد