کد خبر: ٧٣٢٥٧/ ١٣:١٥ - سه شنبه ٥ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 2427
چاپ
ارسال به دوست
مرکز طبی کودکان, گروه خبری RSS
برگزاری مراسم تشییع پیکر استاد دکتر فرح صابونی در مرکز طبی کودکان
مراسم تشییع پیکر استاد دکتر فرح صابونی با حضور اساتید و کارکنان در مرکز طبی کودکان برگزار شد. به اطلاع می‌رساند مراسم ختم مرحومه استاد دکتر صابونی روز جمعه 8 دی 96 از ساعت 14 تا 15:30 در مسجد جامع شهرک غرب واقع در میدان صنعت برگزار می‌شود.

گالری تصاویر

دکتر فرح صابونی استاد طب عفونی کودکان، روز دوشنبه چهارم دی ماه 1396 به علت بیماری به دیار باقی شتافت. مراسم تشییع پیکر مرحومه ساعت 9 صبح روز سه شنبه 5 دی 96 در بیمارستان مرکز طبی کودکان برگزار شد.

به مناسبت درگذشت این استاد گرانقدر اساتید، همکاران، شاگردان و کارکنان بیمارستان برای بدرقه و وداع در مراسم حاضر شدند. در این مراسم پس از نوحه سرائی، دکتر ربانی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران ضمن عرض تسلیت به خانواده ایشان و حاضرین در مراسم از رفتار و منش دکتر صابونی سخن گفت و از ایشان به عنوان انسانی والا مقام، سخاوتمند و معلمی مهربان یاد کرد.
دکتر بدو رئیس بیمارستان مرکز طبی کودکان نیز در پیامی جداگانه غم از دست دادن آن استاد گرانقدر را غمی بزرگ دانست و این ضایعه را به خانواده محترم، اساتید، شاگردان، کارکنان و بیماران آن مرحوم تسلیت گفت. دکتر بدو به اخلاق نیکو، انسانیت و اندیشمندی دکتر صابونی اشاره کرد و با ذکر خاطره ای از دکتر صابونی فقدان ایشان را تسلیت گفت و از درگاه پروردگار علو درجات و غفران واسعه الهي را طلب کرد. این مراسم با ذکر صلوات، فاتحه و بدرقه و وداع همکاران با آن مرحوم به پایان رسید. 

این استاد بزرگوار در قطعه 205 بهشت زهرا با حضور دوستان، اقوام و همکاران به خاک سپرده شد. 

به اطلاع می‌رساند مراسم ختم استاد گرامی دکتر صابونی روز جمعه 8 دی 96 از ساعت 14 تا 15:30 در مسجد جامع شهرک غرب واقع در میدان صنعت برگزار می‌شود.

خبر: لیلا یوسفی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/10/05 20:12
0
0
تسلیت. واژه کوچکی است. در مقابل. این. مصیبت کوچک. حقیقتا. مدتی که. افتخار پرستاری از این بزرگوار داشتم. صبر و. تحملش ستودنی بود. و حقیقتا امید. در چهره. اش نمایان بود و روزی که. ارتقا دانشیاری اش را تبریک گفتم چه خوشحال بود. هنوز. رفتنش را باورم ندارم. و نگاه. هر روز من به ان تخت. انتظار بزاگشت اورا. میکشید اما. افسوس. که. اجل سنگ است ادم. مثل شیشه
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد