کد خبر: ٧٣٢٥٨/ ١٣:٢١ - سه شنبه ٥ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 385
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
یازدهمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود
یازدهمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 96 در تمامی خوابگاه ها و دانشکده ها برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، دکتر ابوالقاسم اصفیاء مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت، چندی پیش طی بررسی های به عمل آمده در معاونت دانشجویی فرهنگی و مذاکراتی که با مسئولان وزارتخانه متبوع صورت گرفت، با موافقت دکتر فرزین حلب چی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علیرغم ابلاغ دستورالعمل برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه ها در اردیبهشت ماه 97، به دلیل کمبود واحدهای دارای شورای صنفی در دانشگاه و به حد نصاب نرسیدن تعداد این شوراها قرار بر این شد که یازدهمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران چندماه زودتر و در 29 بهمن 1396 برگزار شود.
بر اساس گزارش فوق، زمان ثبت نام دانشجویان برای عضویت در شورای صنفی دانشجویان از 2 تا 10 دی ماه 96 تعیین و نیز دانشجویان برای اگاهی از شرایط و نیز ثبت نام در شورای صنفی دانشکده ها به معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده محل تحصیل و برای عضویت در شورای صنفی خوابگاه ها لازمست به دفتر سرپرستی خوابگاه محل سکونت مراجعه کنند.
دانشجویان می توانند برای مطالعه آئین نامه و دستورالعمل شورای صنفی دانشجویان، به سایت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه به نشانی http://vsca.tums.ac.ir مراجعه و زمان برگزاری انتخابات شورای صنفی روز 29 بهمن 96 برای دانشکده ها از ساعت 9 تا 16 در دفتر معاونت دانشجویی و فرهنگی هر دانشکده و برای خوابگاه ها از ساعت 14 تا 21 در دفتر سرپرستی هر خوابگاه خواهد بود.
توضیح اینکه، دانشگاه علوم پزشکی تهران در حال حاضر دارای 4 شورای صنفی دانشجویی بوده که مجموعاً 27 نفر از دانشجویان این دانشگاه در این شوراها مشغول به فعالیت هستند.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد