کد خبر: ٧٣٢٦٣/ ١٤:٠١ - سه شنبه ٥ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 373
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی
بررسی مسائل واحد انتظامات در کارگروه اداره درمانگاه های بیمارستان فارابی
مدیر بیمارستان فارابی درصد بالایی از فراخوان انتظامات برای ایجاد نظم در درمانگاه ها را ناشی از اشکال در فرآیندهایی دانست که بهبود آن ها در دستور کار کارگروه اداره درمانگاه ه قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، کارگروه اداره درمانگاه های این مرکز روز سه شنبه ۵ دی ماه ۱۳۹۶ با حضور دکتر مهدی صنعتکار، قائم مقام ریاست و سعید مرادی، مدیر بیمارستان تشکیل شد. مسئولین واحد حراست و انتظامات بیمارستان مهمان این جلسه کارگروه بودند و در مورد مسائل مرتبط با واحد انتظامات بحث و تبادل نظر کردند. تعداد و محل استقرار پست های ثابت انتظامات، تعداد پست های سیار، علل درخواست فراخوان انتظامات واحد ها و تعداد درخواست ها از جمله مسایل مطرح شده بود. مرادی، مدیر بیمارستان در جمع بندی مباحث این جلسه اظهار داشت: بررسی نشان می دهد که درصد بالایی از فراخوان انتظامات برای ایجاد نظم در درمانگاه ها و ناشی از اشکال در فرآیندهایی است که بهبود آن ها در دستورکاراین کارگروه قرار دارد و امیدواریم با برطرف شدن آن ها مشکلات این واحد هم کمتر شود.
وی مشکلات موجود در درمانگاه ها را ناشی از حجم بالای مراجعین و عدم تناسب آن با ظرفیت های بیمارستان دانست و افزود: خوشبختانه مشکلات انتظامی بسیار معدود و انگشت شمار است.
دکتر صنعتکار، قائم مقام ریاست بیمارستان نیز در این جلسه با قدردانی از زحمات همکاران پرتلاش واحد حراست و انتظامات بیمارستان اظهار داشت: روزانه حدود ۴۰۰۰ نفر در درمانگاه های بیمارستان فارابی تردد دارند که مدیریت این جمعیت و نظم دهی آن ها کار مهمی است که همکاران ما به خوبی از عهده آن برآمده اند.
پیگیری درخواست نیروی انتظامات از دانشگاه و تعامل خوب واحد انتظامات با مدیریت بیمارستان در پیگیری مسائل انتظامی، اصلاح چیدمان واحدهای پرتردد از دیگر نکات مورد اشاره دکتر صنعت کار بود.
خبر و عکس: امیدوار

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد