کد خبر: ٧٤٦٣٧/ ١٩:٤٥ - شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 2446
چاپ
ارسال به دوست
حوزه ریاست, گروه خبری RSS
با حضور رئيس دانشگاه مراسم افتتاحیه دومین دوره ورودی دانشجویان خارجی پزشکی پردیس بین‌الملل کیش
دکتر عباسعلي کريمي، رئيس دانشگاه ضمن بازديد از شعبه جزیره کیش پردیس بین الملل در مراسم افتتاحیه دومین دوره ورودی دانشجویان خارجی پزشکی اين پردیس حضور يافت.

گالري عکس
رئیس دانشگاه روز شنبه 28 بهمن 96 به همراه دکتر کردی، معاون بین‌الملل از شعبه جزیره کیش پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران ديدن و در دومین جشن افتتاحیه دانشجویان بین الملل اين شعبه شرکت کرد.
در بدو ورود به کیش، دکتر کریمی و دیگر مسئولان مورد استقبال همکاران اين شعبه قرار گرفتند و سپس از واحدهای مختلف دانشگاه بازدید کردند.
در ابتداي اين بازديد دکتر کریمی از بخش‌های مختلف خوابگاه سارا ديدن کرد و از نزدیک با مسئولان و پرسنل خوابگاه آشنا شد سپس از زمین متعلق به دانشگاه بازدید کرد.
مراسم افتتاحیه هم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط آکار طاها، دانشجوی عراقی آغاز و پس از آن سرود جمهوری اسلامی ایران در سالن طنین‌انداز شد.
این مراسم با پخش کلیپی از تاریخچه دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه یافت و پس از آن، با خوش آمدگویی به میهمانان و دانشجویان، مراسم به طور رسمی با سخنرانی دکتر حسن زاده، معاون آموزشی پردیس بین الملل و سرپرست شعبه بین الملل دانشگاه در جزیره کیش آغاز شد.
دکتر حسن‌زاده ضمن خوش‌آمدگویی به رییس دانشگاه و هیئت همراه و همچنین دانشجویان جدید، ضمن تشویق دانشجویان به پیگیری واحدهای ارائه شده در هر دوره آموزشی از دانشجویان خواست که با کار و تلاش سخت در دوران تحصیل در راه موفقیت هر چه بیشتر گام بردارند.
پس از آن دکتر کردی، در سخنانی دانشجویان را به سخت‌کوشی و مطالعه تشويق کرد و موفقیت روزافزون آنان را از درگاه ایزد منان خواستار شد.
چهار دانشجو به نام‌هاي احمد مزید، سارا فرحات، سید تصور عباس و ادموند اوکلاه سخنانی درباره مزایای زندگی دانشجویی در کیش و خوابگاه سارا بیان کردند.
در ادامه دکتر کریمی در سخنانی صمیمی با دانشجویان با بيان اينکه مهمترین عنصر در عرصه پزشکی توجه به اصول انسانیت است از آنان خواست در کنار کار و تلاش سخت در راه تحصیل علم، توجه خود را به خودسازی و ارتقای اصول اخلاقی نیز معطوف دارند.
در پایان مراسم، احمد مزید، سارا فرحات و نیلوفر مجید، دانشجویان برتر علمی و فرهنگی جوایز خود را از دکتر کریمی، دکتر کردی و دکتر حسن زاده دریافت کردند.
پس از اهدا جوایز، مدعوین و دانشجویان دعوت به صرف ناهار شدند و جمعی از دانشجویان ناهار را در کنار دکتر کریمی و در جمعی صمیمی صرف کردند.
همچنين پس از صرف ناهار و ادای نماز، رئيس دانشگاه و همراهان، زماني براي شنیدن و بررسی مشکلات دانشجويان اختصاص دادند.

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/11/29 1:50
0
0
سلام. جا داره از آقای مهندس رحیمی مدیر امور عمومی دانشگاه و سرکار خانم خسروی نژاد بخاطر تلاش شبانه روزیشان تشکر و قدردانی بعمل آید.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد