کد خبر: ٧٥٣٣٨/ ١٤:١٨ - چهارشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 603
چاپ
ارسال به دوست
معاونت فرهنگی, گروه خبری RSS
آخرین جلسه کمیسیون آیین نامه ارتقاء اعضا هیئت علمی در سال 96 برگزار شد
جلسه بررسی آئین نامه ارتقاء اعضای هیئت علمی توسط معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

گالری تصاویر

 به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی، جلسه بررسی آئین نامه ارتقاي اعضای هیئت علمی روز سه شنبه 22 اسفند 1396 در محل سالن 6G ستاد مرکزی با حضور اعضاي کمیسیون  ماده یک و کمیته های ماده یک ارتقاي دانشکده‌های تابعه، برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر باقرزاده، مدیر فرهنگی معاونت اجتماعی فرهنگی ضمن خیر مقدم به اعضاي جلسه و تقدیر و تشکر از زحمات یکساله آنها، در خصوص بند های مختلف ماده یک آئین نامه ارتقاء اعضای هیئت علمی توضیحاتی ارائه داد.
سپس دکتر رستمیان، جانشین رئیس دانشگاه در ارتباط با نقش و اهمیت توسعه فعالیت های اجتماعی مطالبی را اظهارداشت و با اشاره به انتشار مجله معاونت اجتماعی فرهنگی،  گفت: هرگونه فعالیتی که در حوزه اجتماعی انجام شود در این مجله منعکس می شود.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر عیسی زاده، عضو کمیسیون ماده یک ارتقا، برگزاری کلاس های هم‌اندیشی را ظرفیتی برای دانشگاه دانست. همچنین طرح دستهای مهربان را به عنوان نمونه ای موفق ارزیابی کرد و افزود: آئین نامه ارتقا متناسب با نیاز علوم پزشکی بومی سازی شده است.
دکتر ملک افضلی، مشاور عالی معاونت اجتماعی فرهنگی هم با اشاره به تعریفی که سازمان بهداشت جهانی از ابعاد مختلف سلامت ارائه داده است آن را در چهار بٌعد سلامت جسمی ، روانی، اجتماعی و معنوی تقسیم بندی کرد. وی افزود در زمینه سلامت جسمانی و روانی توفیقاتی حاصل شده است اما در بٌعد اجتماعی و معنوی وارد نشده ایم و مداخلات اجتماعی نداشته ایم. برای سلامت معنوی جامعه توجه به آسیب های اجتماعی مانند طلاق ، خشونت ، اعتیاد و ... لازم است.
وي گفت: با بهره گیری از سواد سلامت، آگاهی مردم به جایی برسد که سِره را از نا سِره تشخیص دهند. همچنین با اشاره به حضور جوانان در قالب کاروان های راهیان نور، این حرکت را نوعی سلامت معنوی یاد کرد.
سوالات اعضای کمیته دانشکده ها مطرح شد و به تمام سوالات ایشان پاسخ داده شد.
گزارش: کاظم زاده
عکس: میری

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد