کد خبر: ٧٥٤٧٦/ ١٢:٣٧ - چهارشنبه ١ فروردين ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2433
چاپ
ارسال به دوست
حوزه ریاست, بیمارستان سینا, بیمارستان شریعتی, بیمارستان فارابی, بیمارستان امام خمینی, مرکز طبی کودکان, مرکز قلب تهران, بیمارستان امیراعلم, بیمارستان روزبه, گروه خبری RSS
بوی جان می آید اینک از نفس های بهار
بازدید نوروزی رییس دانشگاه از اورژانس 9 بیمارستان
دکتر کریمی، در نخستین روز از بهار 97 با حضور در اورژانس بیمارستان های امیراعلم، سینا، فارابی، روزبه، مرکزطبی، امام خمینی (ره)، مرکز قلب، دکتر شریعتی و یاس، ضمن تبریک سال جدید از زحمات پرسنل در ایام تعطیل قدردانی کرد.

گالری عکس
دکتر عباسعلی کریمی، رییس دانشگاه، به همراه دکتر علیرضا پارساپور، مدیر دفتر ریاست و دکتر عباسی، مدير نظارت و اعتباربخشي معاونت درمان، صبح روز چهارشنبه اول فروردين 97 از اورژانس 9 بیمارستان بازدید کردند.
در این بازدید دکتر کریمی، ضمن تبریک سال نو به تمامی همکاران دانشگاه و آرزوی سلامتی و روزهای خوب برای آنها گفت: در نخستین روز سال جدید وظیفه خود دانستم تا اگر بتوانم در تمامی بیمارستانها خصوصا اورژانس های فعال حاضر شوم و از همکاران قدردانی کنم، اما خداوند همین قدر قوت و توان داد تا بتوانم از اورژانس 9 بیمارستان بازدید داشته باشم.
وی افزود: در ساعات اولیه صبح از اورژانس بیمارستان امیراعلم بازدید را آغاز کردیم و سپس به بیمارستان سینا که تعداد زیادی مجروح ترومایی داشت رفتیم که خوشبختانه به خوبی در حال رسیدگی بودند. پس از آن به بیمارستان فارابی رفتیم. البته معمولا به دلیل حوادث آخر سال این مرکز بسیار شلوغ است اما امسال به نسبت قدری خلوت بود و همکاران در حال خدمت رسانی بودند. سپس به بیمارستان روزبه رفتیم که اورژانس نسبتا خلوتی داشت و همکاران حضور داشتند. مرکزطبی نیز به عنوان یک بیمارستان فعال در حوزه کودکان، بسیار پرکار بود و اکثریت تخت های آن پر بود. دکتر بدو نیز خودشان در اورژانس حضور داشتند و خدمت رسانی به خوبی و با نظم خاصی در حال اجرا بود.
رییس دانشگاه سپس به بازدید از اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: خوشبختانه اورژانس بیمارستان امام خمینی نیز بسیار فعال بود و همکاران در حال خدمت رسانی بودند. دکتر صادق نیت نیز در حال اهدای گل به همکاران بود و به آنها خداقوت گفتیم. مرکز قلب، مقصد بعدی بود که البته به دلیل مراجعه بیماران قلبی در روزهای دوم و سوم عید به بعد، از اورژانس نسبتا خلوتی برخوردار بود اما تمامی پرسنل آماده خدمت رسانی بودند.
وی بیمارستان دکتر شریعتی را از مراکز پر مراجعه خواند و افزود: دکتر مهرپور همچون یک عضو فعال خودشان در اورژانس حضور داشتند و اکثر تخت ها اشغال بود. بیماران در حال سرویس گیری بودند و خوشبختانه با نظم بسیار خوبی خدمات ارائه می شد. در انتها از اورژانس بیمارستان یاس بازدید کردیم. معمولا در روزهای اول سال زایمان طبیعی کم است از این رو اورژانس این مرکز نیز نسبتا خلوت بود.
دکتر کریمی، در ادامه خاطر نشان کرد: بسیار علاقمند بودم که از چند بیمارستان دیگر همچون آرش، بهرامی، رازی، بهارلو و ضیائیان نیز بازدید داشته باشیم اما شرایط اجازه نداد لذا از همین طریق و از راه دور سلام و درود می فرستم به همکاران بیمارستان، خصوصا پرسنل اورژانس که در ایام تعطیل نیز در حال خدمت هستند. امروز اولین روز سال جدید است و همگان علاقمند هستند تا در کنار خانواده ها باشند در حالی که این عزیزان از راحتی و آسایش خود می گذرند و امروز دیدیم که تعداد زیادی از پرسنل دانشگاه مشغول خدمت رسانی هستند.
رییس دانشگاه ضمن قدردانی از خدمت رسانی بی وقفه پرسنل بخش درمان گفت: شخصا به عنوان مسئول دانشگاه دست تک تک این عزیزان را به گرمی می فشارم. مطمئنا در ارگان های دیگر نیز هستند افرادی که خدمت رسانی کنند اما پرسنل بیمارستان در تمام حوادث و زمان های مختلف ناگزیر از ارائه سرویس هستند. من سال های طولانی در بیمارستان بودم و لذا احساس پرسنل را درک می کنم از این رو وظیفه خود دانستم که از آنها قدردانی کنم.
وی در پایان تصریح کرد: از تمامی دوستان و همکارانی که امروز موفق به زیارت آنها شدم و نشدم تشکر می کنم و امیدوارم موفق و سلامت باشند و آنهایی که در سفر هستند نیز به سلامت به محل خدمت خود بازگردند.

خبرنگار: نسیم قرائیان
عکس: جمشید ربیعی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/01/04 15:3
1
0
سال نو را به این مرد بزرگ و دارای شایستگی های بسیارو نیز در تسریع را درمان مردم ایران زمین تبریک عزت و سربلندی ایشان و مردم شریف ایران را از ایزد منان خواستارم
کاربر مهمان
1397/01/02 22:58
1
0
از جناب آقاي دكتر كريمي، استاد گرانقدر به خاطر اخلاق عالي، متانت در رفتار ، تواضع و فروتني و توجه فراوان به نيروي انساني دانشگاه تشكر ميكنم و ان شالله هميشه تندرست و موفق در مسيري كه پيش رو داريد باشيد...
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد