کد خبر: ٧٥٧٩١/ ٠٩:٠٢ - دوشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1018
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
یازدهمین جشنواره آموزشي شهيد مطهري 5 ارديبهشت 1397 برگزار مي‌شود
یازدهمین جشنواره آموزشي شهيد مطهري دانشگاه به ‌منظور معرفي فرآيندهاي برتر آموزشي و تقدير از برگزيدگان، روز چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397 برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه، دکتر جهانشیر، مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه گفت: این جشنواره  روز چهارشنبه پنجم ارديبهشت ماه سال جاري مقارن با هفته آموزش دانشگاه  با حضور مسئولان، اعضاي هيات علمي، دانشجويان و كاركنان دانشگاه علوم پزشكي تهران از ساعت 9 تا12 در سالن آمفی تئاتر ساختمان ستاد مرکزی  دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد.
دکتر جهانشیر در ادامه تصریح کرد: امسال از میان 43 فرآیند آموزشی که در شش حیطه تدوين و بازنگري برنامه هاي آموزشي- یادهی و یادگیری- ‌ارزشيابي آموزشي- مديريت و رهبری آموزش- فرایند و تولید محصولات آموزشي- یادگیری الکترونیک که از سوی اعضای محترم هیأت علمی، دانشجویان و دانشکدهها برای شرکت در رقابت به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود 9 فرایند آموزشی که دارای مولفه های اهداف مشخص، استفاده از روشمندي مناسب و متناسب با نوع فعالیت مورد نظر، میزان اثربخشی نوآوری، سطح نوآوری، حصول نتايج قابل توجه، ارائه  مؤثر فعالیت به جامعه  آموزش پزشکی و بازبيني نقادانه عملکرد توأم با پیشنهاداتی برای بهبود در آینده بود به عنوان فرایند آموزشی برتر دانشگاه انتخاب شد که در یازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری (دانشگاه) معرفی خواهند شد.
وی افزود: در طي اين مراسم فرايندهاي برتر آموزشي دانشگاه ارايه و با حضور رياست دانشگاه از مجريان اين فرايندها تقدير به عمل خواهد آمد.
در پایان دکتر جهانشیر ضمن دعوت از اعضاي هيات علمي، دانشجویان و کارکنان دانشگاه برای شرکت در مراسم هفته آموزش و یازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری، حضور ایشان را موجب افزایش شور و شکوه مراسم و ضامن توسعه و ارتقای آموزش در دانشگاه دانست.
براي دريافت جزييات برنامه اين جشنواره اینجا كليك كنيد.
براي دريافت فرآيندهاي برگزيده یازدهمین جشنواره ي آموزشي شهيد مطهري اینجا كليك كنيد.


انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد