کد خبر: ٧٥٨٨٠/ ١٤:٥١ - چهارشنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1059
چاپ
ارسال به دوست
گروه خبری RSS, مدیریت تحول\u060C نوسازی و مطالعات کاربردی
برگزاری اولین جلسه شورای مدیران معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع
دکتر بیگلر معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه در اولین جلسه شورای مدیران اين معاونت در سال 97 به ارائه گزارشی از عملکرد این معاونت در شش ماهه دوم سال 96 پرداخت.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مدیریت تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی در این جلسه که روز دوشنبه 27 فروردين 97  برگزار شد،  ابتدا گزارش پرداخت های پرسنلی در این مدت شامل 10 ماه پرداخت کارانه کارکنان و 9 ماه کارانه پزشکان، پرداخت ذخیره مرخصی بازنشستگان غیر هیأت علمی  تا پایان اسفندماه 96 و اعضای هیأت علمی تا پایان آذر96، پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان غیرهیأت علمی تا پایان شهریور 96 و اعضای هیأت علمی تا مهر 95 و پرداخت 94 درصدی تفاهم نامه های مراکز ارائه شد.
دکتر بيگلر با بيان اينکه در پروژه‌های کلان عمرانی دانشگاه، پیشرفت قابل ملاحظه‌ای رخ داده است به پیشرفت قابل قبول پروژه مهدی کلینیک بعد از حدود 3 سال تعطیلی با جذب منابع لازم و همچنین انعقاد تفاهم‌نامه با خانواده گرامی به منظور حمایت های مالی از پروژه موصوف، پیشرفت مناسب ساخت و ساز در پروژه بیمارستان شریعتی 2 و ... اشاره کرد.
وي تملک 7.7 هکتار زمین واگذار شده از طرف شهرداری و 16.2 هکتار زمین خریداری شده از بنیاد مستضعفان در منطقه 18 شهرداری تهران را اتفاق مبارکی برشمرد که ظرفیت مناسبی برای توسعه تخت های بیمارستانی شهر تهران و تأمین زمین مناسب به منظور گسترش مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان در اختیار دانشگاه قرار می دهد و ابراز امیدواری کرد مجموعه این معاونت بتواند در سال جاری این ظرفیت را در منطقه 22 تهران نیز ایجاد کند.
دکتر بيگلر نوسازی آمبولانس های مراکز را از دیگر اقدامات سال گذشته برشمرد وگفت:در حال حاضر در هیچ مرکز بهداشتی درمانی دانشگاه آمبولانس با عمر بیش از 5 سال وجود ندارد.
وي انجام اقدامات اولیه آزمون استخدامی و همچنین جذب درصد قابل توجهی از اعتبارات دانشگاه و رشد مناسب اعتبارات در سال 97 در حوزه های بهداشت، درمان و پژوهش از دیگر دستاوردهای نیمه دوم سال 96 قلمداد کرد.
سپس دکتر رحیم‌نیا مدیر برنامه ریزی منابع مالی، بودجه و پایش عملکرد در خصوص دستورالعمل اجرایی بودجه و انضباط مالی دانشگاه مطالب را در اختیار مدیران قرار داد.
در ادامه دکتر امانلو، مدیر تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی در خصوص فرآیندهای اجرایی میز خدمت، مطالب، نقشه‌ها و طرح‌های مربوطه را ارائه کرد و گفت: پس از تائید پیاده‌سازی طرح نهایی توسط معاونت توسعه و مدیران دفترفنی، حراست، نظارت و توسعه امور عمومی عملیات اجرائی آن از 10 ارديبهشت 97  آغاز مي‌شود.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد