کد خبر: ٧٥٩٦٤/ ٠٨:٠٩ - يکشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 526
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده توانبخشی
اعلام برنامه های هفته سلامت دانشکده توانبخشی
مدیر روابط عمومی دانشکده توانبخشی از برگزاری برنامه های آموزشی و ارائه خدمات مشاوره تخصصی توانبخشی این دانشکده در هفته سلامت خبر داد .

دکتر هوشنگ دادگر، مدیر روابط عمومی دانشکده توانبخشی با اعلام این خبر گفت: در راستای ایجاد روابط بین بخشی در حوزه سلامت به عنوان یکی از اهداف 4 ساله دانشگاه و با هدف گرامیداشت هفته سلامت با برنامه ریزی و جلسات متعدد احمد کشانی معاونت اجتماعی فرهنگی این دانشکده با مسئولان شهرداری منطقه 12، برنامه های ویژه با همکاری شهرداری منطقه 12 در مناطق تحت پوشش این شهرداری در سه حوزه خدمات توانبخشی فیزیوتراپی، شنوایی شناسی و گفتاردرمانی ارائه می شود.

دکتر دادگر برگزاری سه برنامه برپایی ایستگاههای سلامت و پایش سلامت کودکان در مراکز پرتو( خانه کودک و کودکان کار)، خانه سالمندان و مراکز نگهداری کودکان معلول را مهمترین برنامه این دانشکده در هفته سلامت اعلام کرد و افزود: برنامه ایستگاههای سلامت از روز یکشنبه 2 اردیبهشت تا روز چهارشنبه 4 اردیبهشت به ترتیب در ایستگاههای امام خمینی(قدس)، خیام، مولوی و دروازه شمیران با توزیع بروشور و ارائه خدمات آگاهی بخشی، مشاوره و خدمات تخصصی توانبخشی انجام خواهد شد.

وی افزود: در ایستگاهای منتخب مترو، خدمات توانبخشی در حوزه شنوایی شناسی شامل آگاهی بخشی با توزیع بروشورها و مشاوره در خصوص وزوز گوش، کم شنوایی ناشی از نویز و سر و صدا؛ در حوزه توانبخشی گفتاردرمانی خدمات آگاهی بخشی در خصوص اختلالات ارتباطی شامل لکنت، تلفظ، اختلالات شناختی و صوت و در حوزه خدمات فیزوتراپی مشاوره تخصصی در تمامی حیطه های مرتبط با این رشته توسط کارشناسان و دانشجویان فعال دانشکده صورت می پذیرد.

مدیر روابط عمومی دانشکده توانبخشی در بخشی دیگری از سخنانش پایش سلامت کودکان در 7 مرکز پرتو( خانه های کودک و کودکان کار) را نیزاز دیگر برنامه های این دانشکده در هفته سلامت معرفی کرد. وی اظهار داشت: اگاهی بخشی به معلمان شاغل در این مراکز در تشخیص زود هنگام اختلالات خواندن، نوشتن و یادگیری و همچنین انجام اتوسکوپی و غربالگری شنوایی و تارزیابی و غربالگری صافی کف پا ویژه کودکان مستقر در این مراکز را جز برنامه های وِیژه هفته سلامت این دانشکده معرفی کرد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد