کد خبر: ٧٥٩٨٤/ ١١:٥٧ - يکشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 217
چاپ
ارسال به دوست
برگزاری اولین مراسم تقدیر از مددکاران شاغل و بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیمارستان امام خمینی
مراسم تقدیر از مددکاران شاغل و بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیمارستان امام خمینی با حضور جمعی از معاونان و مسئولان برگزار شد.

گالری تصاویر

 به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی، اولین مراسم تقدیر از مددکاران شاغل و بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی تهران روز چهارشنبه 29 فروردین 97 در تالار مجتمع بیمارستانی امام خمینی با حضور دکتر رستمیان معاون اجتماعی فرهنگی و دکتر رضایی معاون درمان، دکتر جوادی  مشاور معاون و رییس اداره مددکاری وزارت بهداشت و قربانی نایب رییس انجمن مددکاری برگزار شد.
دکتر رستمیان به لزوم حرفه ای شدن مددکاری اجتماعی در بیمارستانها اشاره کرد و گفت پزشک بیماری را میبیند ولی مددکار بخش اجتماعی بیمار را، در کشورهای دیگر مددکار جزیی از تیم درمان است و ما به دنبال ایجاد بستری مناسب جهت تقویت و توانمندسازی مددکاران اجتماعی هستیم تا بتوانیم خدمات بهتری به بیماران ارائه کنیم.
دکتر رضایی هم با اشاره به مواردی از قبیل حضور مددکاران اجتماعی در اورژانس به صورت ۲۴ساعته با توجه به اینکه اورژانس مهمترین قسمت برای بیمارستان است، و  شیفت تخصصی مددکاران اجتماعی در بخشها به صورت روزانه باید شود سخنانی را ایراد کرد، و فعالیت خیرین با محوریت مددکاران اجتماعی را تغییر به سمت سیستماتیک شدن دانست.
دکتر جوادی هم در پایان در خصوص فعالیت مددکاران گفت: همه فعالیتهای گذشته با جدیت بیشتری انجام خواهد شد و برنامه های جدیدی نیز جهت ارتقا حرفه مددکاری اجتماعی مد نظر است، این برنامه ها شامل  استفاده از ظرفیت مددکاری اجتماعی در بحث سلامت و تولید محتوای آموزشی مناسب است,  همینطور این فعالیت ها افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان مددکاری اجتماعی و پروژه ملی مددکاری اجتماعی در نظام سلامت را در بر خواهد داشت.

 گزارش: سلطانی فر

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد