کد خبر: ٧٦٠١١/ ١٤:٣٠ - يکشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1382
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, مديريت تربيت بدني, گروه خبری RSS
حضور پرشور و نشاط دانشجویان دختر دانشگاه در کاروان نشاط و سلامت
مديريت تربیت‌بدنی، کوهپیمایی تفریحی- ورزشی یک روزه با عنوان کاروان نشاط و سلامت، ویژه دانشجویان دختر دانشگاه را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، مدیریت تربیت بدنی دانشگاه با هدف توسعه و گسترش ورزش همگانی، کوهپیمایی تفریحی – ورزشی یک روزه به مقصد آبشار برگ جهان را با حضور پرشور و نشاط حدود 110 نفر از دانشجویان دختر دانشگاه برگزار کرد.
در اين برنامه تفريحي- ورزشی که روز جمعه 31 فروردین 97 ویژه دانشجویان دختر دانشگاه برگزار شد؛ شرکت‌کنندگان ساعت 7:30 صبح از مقابل درب اصلی مجتمع کوی دانشگاه (دختران) حرکت کرده و یک روز بهاری خود را در هوایی پاک، به دور از هياهوي شهر در منطقه زیبای آبشار برگ جهان و با شور و نشاطی دیدنی، سپري کردند.
توضیح اینکه، با برنامه‌ریزی‌های به عمل‌آمده در اداره گسترش ورزش‌های همگاني مديريت تربیت‌بدنی، ویژه برنامه‌های تفریحی- ورزشی طبیعت گردی و كوهپیمایی های یک‌ روزه، به طور مستمر و به تفکیک جهت دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه برگزار که اطلاعات مربوطه در این زمینه اعلام خواهد شد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد