کد خبر: ٧٦٠٢٨/ ٠٩:٢٢ - دوشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 560
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده توانبخشی, گروه خبری RSS
جشن روز ملی گفتاردرمانی همزمان با اعیاد شعبانیه در دانشکده توانبخشی برگزار شد
رئیس دانشکده توانبخشی با هدف تحقق ماموریت وِیژه ابلاغی رئیس دانشگاه به این دانشکده در زمینه پیشگیری و بازتوانی عوارض سالمندی بر ضرورت تقویت تعامل و همکاری با سازمانهای دولتی و مردم نهاد تاکید کرد.

گالری عکس

همزمان با اعیاد شعبانیه، جشن روز ملی گفتاردرمانی با حضور رئیس، معاونین، اعضای هیئت علمی و دانشجویان روز شنبه اول اردیبهشت 97 در سالن آمفی تئاتر دانشکده توانبخشی برگزار شد.
در این مراسم که با حضور مسئولان شهرداری منطقه 12 برگزار شد؛ دکتر سید احمد خاتون آبادی مدیر گروه گفتاردرمانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز ملی گفتاردرمانی به ارائه گزارشی از عملکرد این گروه در ابعاد آموزشی پژوهشی و بین الملل و همکاری نزدیک این گروه با اداره سلامت شهرداری در ارائه خدمات آگاهی بخشی و توانبخشی گفتار به ویژه در غربالگری و تشخیص اختلالات شناختی در حوزه سالمندی پرداخت.
دکتر هادیان، رئیس دانشکده  توانبخشی ضمن تبریک روز ملی گفتاردرمانی و  فرارسیدن اعیاد خجسته شعبانیه، بر ضرورت و اهمیت وِیژه فعالیت و ارتباطات موثر برون سازمانی این دانشکده با سازمانهای چند وجهی همچون شهرداری تاکید و تصریح کرد شهرداری به واقع نهاد اجتماعی است که مسئولیتهای گوناگونی در تمامی ابعاد فرهنگی، اجتماعی، درمانی و نیز خدمات شهری دارد و از این رو ارتباط با آن برای دانشکده توان بخشی دارای اهمیت ویژه میباشد.
رئیس دانشکده توانبخشی با اظهار خرسندی از رویکرد مثبت مسئولان شهرداری منطقه 12 نسبت به مدیریت برنامه‌های سلامت‌محور در این سازمان گفت: با توجه به ماموریت ویژه ابلاغی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران به این دانشکده در حوزه توانبخشی سالمندی و نظر به اینکه طی 15 سال آینده حدود 40 میلیون سالمند در کشور خواهیم داشت؛ مدیریت مشکلات سالمندی، کاهش عوارض ناشی از آن و پیشگیری از ابتلا به بیماریهای این دوران در گرو ارتباطات موثر برون سازمانی و همکاری نزدیک و تنگاتنگ با سازمان های مردمی همچون شهرداری است.
دکتر هادیان اظهار امیدواری کرد با تداوم بیش از پیش همکاریهای شهرداری این منطقه با دانشکده توانبخشی شرایط تحقق برنامه های چهار ساله این دانشکده در فصل نوین فعالیت‌های خود در کنار تامین سلامت مردم فراهم شود.
در ادامه برنامه محمد علی قندهاری نیا، معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 12 ضمن تبریک روز ملی گفتار درمانی از مسئولین دانشکده توانبخشی به پاس همکاریهای نزدیک در زمینه ارائه خدمات علمی آموزشی و فرهنگی در مناطق تحت پوشش این منطقه شهرداری قدردانی کرد. وی با اشاره به تغییر رویکرد مدیریت شهرداری از یک نهاد صرفا خدماتی به نهادی اجتماعی، فرهنگی و  ارائه خدمات و برنامه های سلامت محور  به شهروندان اظهار امیدواری کرد که با تعامل و همکاری بیش از پیش این دانشکده زمینه ارائه خدمات توانبخشی در حوزه فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی و گفتاردرمانی به مردم محروم و شریف این منطقه فراهم شود.
مراسم با مدیحه سرایی و اجرای مسابقه در دو گروه آقایان و بانوان و اهدای جوایز به پایان رسید.
عکس و خبر: لیلا روستا

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد