کد خبر: ٧٦٠٣٠/ ١٠:١٩ - دوشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 464
چاپ
ارسال به دوست
معاونت درمان
قدردانی از جانبازان معاونت درمان دانشگاه به مناسبت روز جانباز
دکتر مهدی رضایی معاون درمان دانشگاه: کسانی که برای دفاع از میهن و ملت خود از جان گذشتگی می کنند مایه افتخار و قهرمانان ملی به شمار می آیند.

گالری عکس

به مناسبت فرا رسیدن اعیاد مبارک شعبانیه (میلاد حضرت امام حسین (ع)، حضرت عباس(ع) و حضرت سجاد (ع)) در روز یکشنبه 2 اردیبهشت ماه 97 ضمن توزیع شرینی بین کارکنان معاونت درمان، در نشست صمیمانه ای با حضور دکتر رضایی معاون درمان، دکتر شباب مدبر درمان، دکتر عباسی مدیر نظارت و اعتباربخشی و دکتر مومنی مدیر داخلی از دکتر رجب پور، دکتر پرگاری، دکتر ذبیحیان، دکتر احمدی و اسماعیلی که از جانبازان عزیز این معاونت هستند قدردانی شد.
دکتر مهدی رضایی، معاون درمان دانشگاه در این نشست گفت: به اینکه در جمعی حضور دارم که در آن بازماندگان محترم دفاع مقدس حضور دارند افتخار می کنم. در تمام دنیا از کسانی که در راه وطنشان ایثار می کنند ارزش و احترام ویژه ای قائلند. از نظر روانشناسی تنها 2 درصد از افراد جامعه می توانند این گذشت را در قبال جامعه از خود نشان دهند و از اینرو این افراد در همه جهان برجسته و قابل احترامند.
حفظ این ارزشها و انتقال آن به نسل های بعدی وظیفه مهمی است که بر عهده یکایک ماست. همه ما به آن مادر شهیدی که فرزندش را در جنگ از دست داده مدیونیم چرا که شهدای عزیز به خاطر دفاع از ما جانشان را از دست دادند. شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران ارزش هایی ملی و فراتر از اعتقادات فردی هستند که باید به طور خاص مورد توجه همه عموم جامعه قرار بگیرند.
توضیح اینکه در این نشست دکتر رضایی پس از شنیدن سخنان جانبازان معاونت درمان با اهدای شاخه گلی از آن ها تجلیل و قدردانی کرد.
عکس و خبر: باهو

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد