کد خبر: ٧٦٠٣٣/ ١٠:٢٩ - دوشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 509
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان جنوب
برگزاری نخستین دوره کنفرانس علمی دوروزه کودک سالم و مانا در مرکز بهداشت جنوب تهران
واحد بهداشت خانواده مرکز بهداشت جنوب تهران نخستین دوره کنفرانس علمی دوروزه کودک سالم و مانا را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومي مرکز بهداشت جنوب تهران، این جلسه روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه 28 و 29 فروردین 97 بر اساس بوکلت بازنگری شده برای مراقبین سلامت، بهورزان تمامی مراکز و پایگاه‌های تحت پوشش و همچنین خانه‌های بهداشت این مرکز در سالن جلسات ستاد برگزار شد.
در ابتدا نسرین عسگری، کارشناس برنامه کودکان مرکز بهداشت جنوب تهران در ابتدا اهداف برنامه و مقدمه‌ای از تغییرات کلی بسته جدید خدمتی نسبت به برنامه قبلی کودک سالم و مانا را بیان کرد و در خصوص تمامی مباحث بر اساس بوکلت بازنگری شده و سامانه سیب پایلوت کودک سالم و مانا آموزش داد.
دکتر دهقان، کارشناس واحد دهان و دندان مرکز بهداشت جنوب در خصوص بررسی وضعیت دهان و دندان بر اساس بوکلت جدید مطالبی را ارائه کرد و انجام وارنیش فلوراید برای کودکان را از طریق نمایش فیلم آموزش داد و در پایان سی دی بوکلت کودک سالم و مانا ویژه غیرپزشک راهنمای آن و فیلم آموزش انجام صحیح وارنیش فلوراید در اختیار حاضرین قرار گرفت. توضیح اینکه در اردیبهشت‌ماه سال جاری 5 دوره دیگر از همین آموزش برگزار می‌گردد تا همه مراقبین سلامت در راستای اجرای پایلوت برنامه توانمند شوند و تمامی مراکز، پایگاه و خانه‌های بهداشت موظف به اجرای آن در مناطق تحت پوشش خود هستند.
خبرنگار: نگار دیوبندی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد