کد خبر: ٧٧٠٧١/ ٠٨:٢٥ - سه شنبه ١ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 799
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده بهداشت, گروه خبری RSS
اعلام اسامی برگزیدگان مسابقه عکاسی نوروز97 دانشکده بهداشت
اسامی برگزیدگان مسابقه عکاسی نوروز 97 این دانشکده و زمان اهدا جوایز اعلام شد.

 به منظور تشویق و ایجاد انگیزه بین کارکنان و خانواده ایشان مسابقه عکاسی با موبایل ویژه ایام نوروز 97 توسط معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده با همکاری واحد روابط عمومی برگزار شد.
در این مسابقه 11 نفر از همکاران با ارائه 60 عکس موبایلی از نقاط مختلف کشور با موضوعات اعلام شده شرکت کردند که پس از تشکیل کمیته داوری متشکل از: دکتر ناطق پور معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده، جمشید ربیعی و  وحیدمزاجردی ضمن بحث و بررسی؛  3 عکس از بین کل آثار به عنوان عکسهای منتخب برگزیده شد.
اسامی افراد برتر:
 اول :نیما دولت آبادی       فرزند کارکنان
دوم :خانم زهرا دانش      معاونت آموزشی
سوم :خانم اشرف ریاضی    معاونت پژوهشی
طبق مصوبه شورای فرهنگی دانشکده مقرر شد از این عزیزان در روز جشن خانواده بهداشت که شهریور ماه برگزار می  شود ،تقدیر بعمل آید.
 معاونت فرهنگی دانشکده: از همه همکارانی که در این مسابقه شرکت کردند و با ارسال آثار خود موجب رونق و بالندگی انگیزه های فرهنگی دانشکده شدند کمال تشکر و سپاسگزاری را داریم. باشد، با شناخت هرچه بیشتر و بهتر این استعدادها بتوانیم با حضوری موثر در جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت (سیمرغ) نام دانشکده بهداشت را درخشان تر از گذشته داشته باشیم.
خبرنگار: نسیبه جلالوند

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد