کد خبر: ٧٧٠٩١/ ١٣:٢٠ - سه شنبه ١ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 808
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پرستاری مامایی
تودیع و معارفه رئیس امور اداری دانشکده پرستاری و مامایی در جلسه شورای آموزشی
در جلسه شورای آموزشی از زحمات منصوره مرادی در 12 سال فعالیت در سمت ریاست امور اداری قدردانی و هاجر محمدیان به عنوان رئیس امور اداری جدید دانشکده معرفی شد.

گالری عکس 

به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی؛ در جلسه شورای آموزشی که صبح روز سه شنبه اول خردادماه با حضور اعضای هیات رئیسه، اعضای شورا و کارکنان اداری و مالی برگزار شد؛ دکتر نیکبخت نصرآبادی، رئیس دانشکده  ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان برای استفاده از فضائل ماه مبارک رمضان آرزوی توفیق کرد.

رئیس دانشکده با اشاره به تغییر رئیس امور اداری با تصمیم دانشگاه و با مشورت دانشکده؛ قدردانی از تلاش های منصوره مرادی در 12 سال خدمت در پست ریاست امور اداری دانشکده گفت: ایشان یک همکار بسیار خوب، پر تلاش، با تجربه و مومن هستند و هر آنچه در توان داشتند برای انجام امور به کار گرفتند و حتی سلامتی خودشان را هم در انجام کارها گذاشتند.  

وی با اشاره به عدم حضور مرادی در مراسم تودیع اظهار داشت: دوست داشتیم امروز ایشان در جمع ما باشد اما باید امروز خودشان را به دانشکده دندانپزشکی معرفی می کردند.

رئیس دانشکده پرستاری و مامایی ضمن خیر مقدم به هاجر محمدیان، رئیس جدید امور اداری دانشکده برای وی آرزوی موفقیت کرد.

وی به فضای همکارانه و تعاملی دانشکده پرستاری و مامایی اشاره کرد و گفت: سیاست دانشگاه در حوزه امور اداری تسهیل و انجام کار مردم است. هدف ما این است که در متشابهات آئین نامه ها و جایی که تفسیر اتفاق می افتد، تفسیری رخ دهد که کار مردم را راه بیندازد.

دکتر نیکبخت تصریح کرد: نباید دنبال تبصره های کوچکی باشیم که حقی را از کسی سلب کند. فرایندها باید برای کارکنان، اساتید و دانشجویان تسهیل شود.

رئیس دانشکده تاکید کرد: تسهیل امور مردم به معنای غیرقانونی کار کردن نیست؛ قانون خط قرمز ما است. اما انتظار ما این است که اگر امکان تفسیر در قانونی وجود دارد، باید آن برداشت و یا تفسیر به نفع کارکنان انجام شود و کارها در یک محیط آرام، با نشاط و بی استرس انجام شود.

وی خاطر نشان کرد: دوست داریم بچه ها در فضای همدلانه و با آرامش کار را انجام دهند. نمی خواهیم همکاران ما تحت هر عنوانی تحت فشار کاری قرار گیرند.

 

دکتر نوغانی، معاون اداری و مالی دانشکده نیز ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات گفت: مجموعه دانشکده پرستاری و مامایی به اندازه کافی قانونمند است و پرستاران اصلا برای رعایت قانون تربیت شده اند. اما مجموعه مدیریتی دانشگاه هدفشان غیر از قانون تعامل توام با اخلاق است.

وی اظهار داشت: در حال حاضر جامعه برای همه به اندازه کافی استرس دارند و شرایط زندگی با مشکلات خاصی همراه است؛ و نمی خواهیم فضای کاری 6-7 ساعته هم با فشار روانی و اضطراب همراه باشد. حجم کار در دانشکده بالاست و مجموعه مدیریتی هدفش این است که این فشار کاری در محیطی بدون استرس انجام شود.

معاون اداری و مالی دانشکده تصریح کرد: اگر همکاری توام با اخلاق حسنه و رفتار متین نباشد؛ برایند کار خیلی موثرتر خواهد بود.

دکتر نوغانی ادامه داد: خانم مرادی انسانی قانونمند، دقیق و توانمند بودند و با حسن نیت کار می کردند؛ دوست داشتیم امروز ایشان را در بین خودمان داشتیم اما بنا به صلاحدید خودشان شرکت نکردند.

هاجر محمدیان، رئیس امور اداری جدید دانشکده نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در دانشکده پرستاری و مامایی از منصوره مرادی به نیکی یاد کرد و گفت: تغییر و جابه جایی برای سازمان و برای افراد آن خوب است؛ وقتی انسان به یک محیط جدید وارد می شود دریچه های جدیدی به رویش باز می شود.

وی با اشاره به 11 سال سابقه خدمتش در دانشکده دندانپزشکی گفت: دانشکده دندانپزشکی یکی از بزرگترین دانشکده های دانشگاه است و بخش اعظمش بخش های درمانی است؛ این دانشکده 12 بخش درمانی و تقریبا 400 پرسنل کارمندی دارد.

محمدیان افزود: دانشکده پرستاری و مامایی هم برند دانشگاه است؛ اینجا کارهایی وجود دارد که در دانشکده دندانپزشکی نبوده است و می شود در آن تجربه های جدید کسب کرد.

خبرنگار: شیما سادات عطری 

عکس: حسین اکبریان 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج




سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد