کد خبر: ٧٧٠٩٩/ ١٥:٥٥ - سه شنبه ١ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 657
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی
با پایان یافتن جشنواره بین المللی سیمرغ؛
جلسه هم اندیشی دانشجویان فعال فرهنگی با معاونت دانشجویی دانشگاه برگزار شد
دکتر حلب چی از تشکیل اتاق فکر دانشجویی در حوزه فعالیت های دانشجویی و برنامه ریزی مدون برای حضور موثر و فعال دانشجویان دانشگاه در جشنواره های کشوری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، به منظور بررسی دلایل عدم کسب نتایج مطلوب در نهمین جشنواره بین المللی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جلسه ای با حضور دکتر فرزین حلب چی معاون دانشجویی، دکتر مهدی نوروزی مدیر امور هنری و فوق برنامه و جمعی از دانشجویان فعال فرهنگی و شرکت کننده در این جشنواره روز دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 از ساعت 13:30 تا 16:30 در سالن شورای معاونت برگزار شد.
در ابتدا دکتر حلب چی توضیحاتی در ارتباط با نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ ارائه داد و همچنین در خصوص بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری و کارهای انجام شده گفت: این اتفاق بسیار خوبی است که از بین 13 برگزیده از دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، 5 برگزیده از دانشگاه علوم پزشکی تهران انتخاب و معرفی شدند.
معاون دانشجویی دانشگاه در ادامه به طرح مسائلی درخصوص راه کارهای پیش رو برای موفقیت در جشنواره های بعدی وزارت متبوع پرداخت و گفت: حوزه فرهنگی به برنامه ریزی مدونی نیاز دارد و لازم است جهت و مسیر این عرصه را مشخص کنیم و با برنامه ریزی به هدفمان برسیم.
ایشان همچنین از تشکیل اتاق فکر برای برنامه ریزی های لازم، آسیب شناسی و ... درخصوص فعالیت های فرهنگی با حضور دانشجویان فعال این عرصه خبر داد.
سپس دکتر نوروزی در جهت بهبود فعالیت های فرهنگی به چند مورد از جمله دسته بندی دانشجویان فعال در عرصه های مختلف، دعوت از اساتید خبره در کانون ها و کلاس های فرهنگی هنری، تنظیم برنامه شش ماهه یا یک ساله و پیش بینی ردیف بودجه برای آن و ... اشاره کرد.
در انتها دانشجویان حاضر در جلسه به بیان مشکلات و انتقادات خود از برگزاری نهمین جشنواره فرهنگی سیمرغ پرداختند و به اتفاق از نحوه داوری ها اعتراض داشتند و همچنین مشکلات کمی و کیفی دانشگاه در بخش فرهنگی و هنری را نقد و علت های عدم استقبال دانشجویان در فعالیت های فرهنگی را مطرح کردند.
دکتر حلب چی ضمن تشکر از حضور دانشجویان شرکت کننده در این جلسه، صحبت ها و پیشنهادات را برای بهبود وضعیت فعلی جمع بندی کردند.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد