کد خبر: ٧٧١١٦/ ٠٩:١٦ - چهارشنبه ٢ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 406
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان ضيائيان
نشست اعضای کمیته کنترل عفونت مرکز آموزشی درمانی ضیائیان
کمیته کنترل عفونت مرکز آموزشی درمانی ضیائیان تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان، کمیته کنترل عفونت با حضور مدیران ارشد و اعضاء تشکیل دهنده این کمیته روز سه شنبه ۱ خرداد ماه ۹۷ در سالن کنفرانس بیمارستان برگزار شد.
در ابتدا این کمیته بعد از بررسی مصوبات گذشته امینی سوپروایزر کنترل عفونت و دبیر این کمیته با بیان شاخص های کنترل عفونت در خصوص حساسیت های میکروبیِ کشت های مثبت بیمارستان توضیح داد که در این راستا پس از بررسی توسط اعضاء تصمیم گیری شد جهت کاهش مقاومت های میکروبی از چه نوع آنتی بیوتیکی استفاده و توسط پزشکان تجویز گردد؛ امینی در خصوص بافت های عفونت بیمارستانی گزارشاتی را ارائه کرد که با نظر اعضاءکمیته مقرر شد اتاق پانسمان مرکز فعال تر از قبل عمل نماید.
در پایان این نشست در خصوص فرآوری های وسایل پزشکی صحبت شد که مصوب شد لیست اقلامی که قابلیت مصرف مجدد را دارند تهیه و می بایست به سمت و سویی پیش رویم که مصرف وسایل یکبار مصرف کاهش یابد و وسایلی که قابلیت ضدعفونی و استریل مجدد را دارند بیشتر مورد استفاده قرار گیرند.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد