کد خبر: ٧٧١١٧/ ٠٩:١٨ - چهارشنبه ٢ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 612
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان جنوب
رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران هدف از پایش پایگاه‌ها را افزایش کیفیت خدمات به مردم اعلام کرد
نخستین جلسه مدیریت با کارشناسان مسئول مرکز بهداشت جنوب تهران در سال جاری برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومي مرکز بهداشت جنوب تهران، این جلسه روز چهارشنبه 26 اردیبهشت 97 با حضور دکتر قیوم زاده، رئیس، بلالی، معاون و کارشناسان مسئول واحدهای ستادی در سالن جلسات ستاد این مرکز برگزار شد.
در ابتدا بلالی، ضمن تبریک پیشاپیش حلول ماه مبارک رمضان، مصوبات جلسه قبل را پیگیری کرد و گفت: بعد از تمام شدن برنامه‌هایی که اکثر واحدها در آن فعالیت دارند مانند هفته سلامت و ارتحال امام (ره) جلسه‌ای به‌منظور بررسی نقاط ضعف و قوت آن تشکیل شود.
در ادامه دکتر قیوم زاده، بر یکسان بودن نحوه پایش در 3 شبکه تأکید کرد و گفت: هدف از پایش های پایگاه‌ها افزایش کیفیت خدمات به مردم است و این پایش ها فقط به‌منظور اصلاح ایرادات است.
دکتر قیوم زاده در پایان از فعالیت‌های واحد بهداشت محیط در بسیج سلامت نوروزی و فعالیت‌های واحد آموزش بهداشت و واحدهای مرتبط در هفته سلامت تشکر و قدردانی کرد و به مراسم ارتحال امام(ره) اشاره کرد و گفت امسال مهندس طاهره آزمون نماینده تام‌الاختیار مرکز بهداشت جنوب تهران در این مراسم است و از واحدها خواسته شد تا در برگزاری هر چه‌بهتر این برنامه همکاری لازم را داشته باشند.
خبرنگار: نگار دیوبندی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد